יהיה קשה אבל אפשרי

חלוץ באיירן מינכן, לוקס פודולסקי עדיין אופטימי בסיום המפגש הראשון במסגרת חצי גמר גביע אופ"א. אדבוקט מאמנה של זניט סט פטרסבורג מרוצה מהתוצאה המפתיעה.

יום שישי 25 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
באיירן מינכן סיימה את משחקה הראשון בחצי גמר גביע אופ"א בתוצאה המאכזבת 1:1 והיא בסכנת הדחה מהמפעל השני בחשיבותו באירופה. בבאיירן היו אופטימים בסיום המשחק מול זניט ולוקאס פודולסקי חלוצה של הקבוצה הגרמנית אמר: " זה הולך להיות קשה אבל זה אפשרי, אין לנו ממה לפחד כי אנחנו יותר טובים מהם, שיחקנו טוב אבל היינו טיפשים וספגנו גול".

הוטמאר היצפלד המאמן הניצחי של באיירן  הראה גם הוא סוג של אופטימיות בסיומו של המשחק: "שיחקנו טוב מא ובקצב גבוה במהלך המחצית הראשונה. קיבלנו גול עצמי וזה חוסר מזל שלנו אבל אנחנו טובים ויש לנו סיכוי טוב מאד לעבור לשלב הבא". היצפלד הוסיף ואמר:"אנחנו תמיד מסוגלים לתת גול או שנים במשחק חוץ בטח ובטח שלוקה טוני אמור לחזור להרכב במשחק הבא".

דיק אדבוקט מאמנה של זניט היה מרוצה מהתוצאה שהשיגה קבוצתו מול הפייבוריטית של המפעל: אני מאד מרוצה מהדרך בה שיחקנו במחצית השניה. ב-30 הדקות הראשונות באיירן שלטו והגיעו לאין ספור מצבים, אנחנו היינו עצבניים מאד ואין לי הסבר לכך"

מגנה של ריינג'רס דויד וויר היה מרוצה מתוצאת התיקו 0:0 שהשיגה קבוצתו מול פיורנטינה האיטלקית במשחק הביתי שלה: "המינימום שרצינו להשיג הוא רשת נקיה והשגנו את זה, עכשיו יש לנו עם מה להמשיך לעבוד. במפגש הראשון תמיד קבוצות מפחדות להפסיד ולא רוצות לספוג לכן אני שמח עם ה-0:0 הזה"

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק