הפסד טכני יגרום זעזוע

ג'קי בן זקן מתכונן להחלטת בית הדין ביום שני, ומדבר על דחיית המחזור, על האפשרות שקבוצתו תרד ללאומית וגם על יוסי מזרחי. ימי ההשרדות של מ.ס. אשדוד

יום שישי 25 אפריל 2008
אשר גולדברג
ג'קי בן זקן, הבעלים של מ.ס. אשדוד, הוא אחד משני מובילי ההתארגנות של קבוצות התחתית, יחד עם אביב בושינסקי, במאבק נגד הניצחון הטכני שקיבלה מכבי הרצליה על בית"ר ירושלים.

בשיחה מיוחדת עם telesport מנתח בן זקן את המאבק יוצא הדופן וגם את המצב הרגיש בו נמצאת קבוצתו. האיש הכל-יכול באשדוד אינו מוכן להרים ידיים עד שכל הסיפור המביך שבכותרות ייגמר. 

על ההחלטה לדחות את מחזור המשחקים בליגת העל מסביר בן-זקן: "יש הבדל גדול באופן בו בית"ר ירושלים תגיעה לשחק מול אשדוד, כאשר היא יודעת שהיא כבר אלופה, במידה וההפסד הטכני להרצליה יבוטל, לעומת מצב בו בית"ר תהיה חייבת לנצח כדי להבטיח את האליפות. באשדוד רוצים לשחק מול בית"ר במצב האמיתי שהיה צריך להיות ולכן נושא הדחייה אינו רע".

לבן-זקן ברור שלא כל הקבוצות הולכות איתו עם כל הלב: "זה ברור. רואים שמכבי פ"ת והפועל ת"א הולכות בחצי צעד איתנו. אין ספק שמצבן של בני-יהודה ואשדוד הוא הכי מסובך נכון לעכשיו".

ש: התחייבתם לא לפעול נגד ההתאחדות ?

בן זקן:
"זה שטויות. אין לי ספק שקיימת האופציה לא לעלות לכר הדשא ולא לקיים את המשחקים. נמתין ליום שני להחלטת בית הדין העליון ונראה. אני מאמין שהחלטה להשאיר ניצחון טכני לטובת מכבי הרצליה תגרור פעולה וזעזוע. נראה את ההתאחדות ואת העומד בראשה מפרקים 6 קבוצות בליגת העל".

בן זקן כבר מביט צעד וחצי קדימה: "במידה ואכן ייגזר על מ.ס. אשדוד לרדת ללאומית, אני מבטיח, מבהיר ואומר באופן חד משמעי ששום שחקן שלנו לא ישוחרר מהמועדון, מעבר לשחקנים שהמאמן לא ירצה בעצמו משיקולים מקצועיים. וכן, זה כולל גם את הבולגרי דימיטאר מקרייב".

ש: ואם כבר במאמן עסקינן, מי יאמן באשדוד ?

בן זקן:
"אני מאמין שיוסי מזרחי יחזור לקבוצה בעונה הבאה ושזה יהיה בליגת העל. בכל מקרה, מזרחי הוא המאמן המועדף, כיוון שהחיבור שלו לקבוצה הוא יחיד ומיוחד".

"בואו ונאחל לכולנו חג שמח, ושנישאר בליגת העל מתוקף הרוח הספורטיבית ועל המגרש, ולא ע"י אירוע שלא קשור אלינו באופן ישיר".


אגב, באשדוד מעוניינים בשוער קרית שמונה שביט אלימלך לעונה הבאה. במועדון ממתינים לראות כיצד יתפתח המו"מ בין אלימלך לבעלים של קבוצתו, איזי שירצקי.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק