נא להתרגל: מכבי אלקטרה

אחרי שיתוף פעולה בן 40 שנה, מסיימת מכבי ת"א כדורסל את ההתקשרות עם עלית. הספונסר הראשי של הקבוצה לחמש שנים הבאות - "אלקטרה"

יום שישי 25 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

             
אחרי שיתוף פעולה של כארבעה עשורים – דבר שאין לו אח ורע בספורט העולמי בכלל ובספורט הישראלי בפרט – מודיעות קבוצת "שטראוס" והנהלת מועדון הכדורסל מכבי תל אביב על סיום הסכם החסות עם המותג "עלית".

הנהלת מכבי תל אביב מסרה היום: "אנו מצדיעים לקבוצת שטראוס ולמותג "עלית" ומוקירים את העומדים בראשה על דרך משותפת נהדרת בה צעדנו שלובי זרוע קרוב ל-40 שנה. יחד כבשנו פסגות ספורטיביות, ניהוליות ושיווקיות. מכבי ת"א ו"עלית" היו שם יחד בזכייה בעשרות אליפויות וגביעים בארץ וכמובן בחמש זכיות בגביע אירופה לאלופות, כאשר המותג "מכבי עלית ת"א" הפך שם נרדף למקצועיות, מקצוענות והישגיות, שם השגור בפי כל, מה שהפך אותו למותג הספורט מספר 1 בישראל ומהמובילים באירופה. הסכם החסות מגיע בתום עונה זו לסיומו בהתאם לחוזה, עם זאת על רקע הקשר ההדוק בין שני הגופים תמשיך קבוצת "שטראוס" לשתף פעולה ולתמוך במכבי תל אביב גם בעתיד".

ארז ויגודמן, נשיא ומנכ"ל קבוצת "שטראוס": "אנו מסירים את הכובע בפני קבוצת הכדורסל מכבי עלית תל אביב ובפני הנהלת הקבוצה על ההישגים הגדולים ויוצאי הדופן לאורך השנים ועל האופן שבו מנוהלת הקבוצה בשנים הללו. החלטנו כי לאחר 40 שנים של שיתוף פעולה, הגיעה העת לסיים את החסות מתוך רצון לאפשר למותג "עלית" להתחדש ולפתח ערוצי פנייה חדשים ונוספים למול הצרכנים, תוך מחויבות לבצע העברת מקל מסודרת לנותן חסות חדש שיסייע בידי מכבי תל אביב לשמר את ההישגים הגדולים שצברה במסע המשותף עם "עלית" במהלך השנים. אני משוכנע שגם בעתיד נראה שיתופי פעולה בין מכבי לבין קבוצת "שטראוס" בכלל ומותג "עלית" בפרט, ומאחל לקבוצה המשך בהצלחות הגדולות בכלל ובפיינל פור הקרוב במדריד בפרט".

נותנת החסות החדשה של מועדון הכדורסל מכבי תל אביב היא "אלקטרה" וזאת באמצעות שלוש חברות "אחיות" - "אלקטרה מוצרי צריכה ישראל", החברה המובילה בישראל את שוק מוצרי החשמל, ויחד איתה "אלקטרה בע"מ" ו"אלקטרה נדל"ן". בשלב הראשון נחתם חוזה ל-5 השנים הקרובות, בתנאים שאינם פחותים מאלה שהוענקו לקבוצה ע"י "עלית".

החל ב-1.7.08 תיקרא הקבוצה "מכבי אלקטרה ת"א".

מנכ"ל "אלקטרה מוצרי צריכה ישראל", יקי ודמני: "אנו גאים שמכבי תל אביב בחרה בנו כספונסר הראשי. מדובר בשני גופים המובילים בתחומם ואין לנו ספק שזהו חיבור אופטימלי והרכב מנצח. אנו מאמינים ובטוחים שזו תחילתו של פרק מפואר שיימשך שנים רבות. מבחינתי האישית זו סגירת מעגל מרגשת, מאחר שאני מנוי קבוע של הקבוצה ומלווה אותה במשחקים במשך עשרות שנים. הסיפוק הוא עצום".
צילום ומידע באדיבות האתר הרשמי של מכבי ת"א.

 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק