הנרי: אני מתגעגע לארסנל

המלך הצרפתי, שהצטרף העונה לברצלונה לא מרגיש את אותן רגשות כמו בארסנל, שבה בילה 8 שנים: אני אוהד של ארסנל, מתגעגע לשם. כעת אני בברצלונה, אבל הכל פתוח

יום שישי 25 אפריל 2008
אייל כהן

חלוצה הצרפתי של ברצלונה, תיירי הנרי, שהגיע בקול חצוצרות ותופים, לא מוצא את עצמו בבירת קאטלוניה. התפוקה של הצרפתי מאוד דלה העונה והמחשבות על חזרה אפשרית לארסנל, עולה במוחו של הפנומן. 

הצרפתי בהחלט העלה את הסוגייה על הפרק, לגבי העזיבה, אבל רק לקבוצה אחת - לארסנל. הצרפתי עזב את התותחנים לאחר 8 שנים אדירות, בהן כבש 174 שערים ואף הגיע עד לגמר גביע אירופה, שהפסיד לברצלונה.

"אני מאוד שמח כאן בברצלונה, ויש לי עוד שלוש שנים להיות כאן בקאמפ נואו. אני לא מתחרט על כך שהצטרפתי לברצלונה, אני לא מתחרט על שום מהלך שלי בכל הקריירה.

"לפעמים אני מביט על הליגה האנגלית, והאמת שאני לא מפסיד אף משחק בטלוויזיה, וזה חסר לי אני בהחלט מתגעגע. יש רק קבוצה אחת באנגליה עבורי. כולם יודעים את האהבה, החמלה שיש לי בארסנל. אני יותר מדי מעורב בכך, ליבי לפחות, ואני כעת אוהד שלהם" - אמר הצרפתי. 

תיירי הנרי בהחלט נשמע מדוכא כעת בברצלונה, הגעגועים לא מרפים מ"הילד" הצרפתי, שנראה כבוי בכל משחק בספרד: "יש כאן המון ספקולציות מהיום הראשון שהגעתי לכאן. אבל רגע, לאן אני אחזור? יש רק קבוצה אחת בליבי. לקח לי זמן להבין זאת, אבל זאת ארסנל אהובתי". 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק