סולחה: מחפוד נותר המאמן

בפגישה שנערכה הערב, בה נכחה כל הנהלת הפועל פ"ת, אלי מחפוד הסכים לקבל את מרותו של זאב זלצר וימשיך לשמש כמאמנה של הקבוצה

יום חמישי 28 אוגוסט 2008
אשר גולדברג
הפגישה המרובעת, בה השתתפו הבעלים של הפועל פ"ת רונן אלעד, מנג'ר העל זאב זלצר, המאמן אלי מחפוד והמנכ"ל אפי צפריר, התקיימה הערב (חמישי). בתחילה, למחפוד הוצע לשמש כסקאוט בקבוצה הבוגרת ובתפקיד בכיר בנוער, והוא סירב. אבל אז, החליט בכל זאת לקבל את מרותו של זאב זלצר כסמכות המקצועית, ונותר בתפקידו כמאמן הקבוצה הבוגרת.

זה לא סוד שזאב זלצר, אלי מחפוד והמנכ"ל אפי צפריר, אינם משדרים על אותו גל. מהלכים שגורמים לגל שמועות ולאווירה קשה בקבוӦה על פירסומים, הכחשות ואירועים שבאמת מתרחשים.

גורם בכיר בהפועל פ"ת אמר הבוקר: "האווירה קשה בצוות המוביל, אין שיתוף פעולה והכול נעשה על רגל אחת בלי תיאום ותיכנון, מה שמוביל להתפרקות. הנושא ידוע ומוכר לרונן אלעד והוא כבעלים חייב לקחת ߪחת אחריותו ולפזר סמכויות וזה מה שצפוי להיות הערב".

אלעד עצמו, שנחת אתמול בישראל, הגיב לשמועות הכלליות, המדברות על פיטורי אלי מחפוד ושיחרורם של אייל שן, יוסי רוזן ושוקי נגר.

אלעד אמר ל-telesport: "הכול שקר, המצאות ספקולטיביות ושום דבר שלא הגיע ממני, כי כך אני לא עובד. לא מתוכנן שום מהלך".

אולם מעל פני השטח קיימת דרישה של גורמים בכירים, לעשות הפרדה בין זאב זלצר לאלי מחפוד וזו העצה שקיבל הבעלים רונן אלעד כי ברור שהשניים לא יוכלו גם בעתיד לעבוד ביחד ונכון לעכשיו זאב זלצר הוא זה שאמור לקבל סמכויות נרחבות מרונן אלעד ,כבר הערב בשיחה. במידה ומחפוד לא יסכים לקיבוע מעמדו אפשר שהוא ייאלץ לעזוב.

מחפוד אמר היום ל-telesport: "אני לא מתפטר, לא אמרו לי שום דבר, אני לא הורדתי קבוצה, אני העליתי את הפועל פ"ת לליגת העל. זכותו של הבעלים לפטר אותי, אני לא מתפטר".

מגרש האורווה אושר

בתוך כך יש גם בשורות טובות בפ"ת לשתי קבוצות העיר המשחקות בליגת העל. מגרש האורווה אושר היום למשחקים ושתי הקבוצות תוכלנה לפתוӗ את העונה במגרשן הביתי.

הפועל פ"ת פותחת את העונה עם שני משחקי חוץ כך שעבורה זה פחות קריטי. מכבי פ"ת לעומת זאת תוכל לארח במגרשה את מכבי נתניה ביום ראשון.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק