מיכאל שלי

אברם גרנט חייב את הניצחון הזה למיכאל באלאק שצמד שלו (84,45) השווה את הנקודות בצמרת הטבלה האנגלית ל-81 ומביא את הליגה האנגלית לאחד הפינישים הצמודים בתולדותיה. רוני (56) צימק זמנית.

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

ארבעה ימים לפני שהוא פוגש את ליברפול במשחק השני של חצי גמר ליגת האלופות, אברהם גרנט מגיע לאחר שנצמד לצווארה של מנצ'סטר יונייטד עם שיוויון בנקודות בפרמייג ליג לאחר ניצחון 1:2 בלונדון. אחרי שהוליכה משער של באלאק בסיום המחצית הראשונה ספגה צ'לסי שער של רוני שבא מטעות מביחה של קרבאליו.

לקראת הסיום זכתה לכדור עונשין מ-11 מטרים ממה שהשופט טען לנגיעת יד של מייקל קאריק, באלאק לא התקשה להשלים צמד וגם להשלים עם דידייה דרוגה איתו התווכח על כדור חופשי כמה דקות קודם לכן.

מחצית ראשונה:

צ'לסי פתחה המשחק בסערה והגיעה לשני מצבים מסוכנים בדקות הראשונות של אסיין שאיים על שערו של ואן דר סר. אך בחלוף הדקות מנצ'סטר החלה להשתלט על מרכז המגרש. בדקה ה-10 איבדה מנצ'סטר את מגן הקבוצה,וידיץ' לאחר שנפגע בפניו לאחר שדרוגבה פגע בפניו תוך כדי בעיטה, אואן הרגריבס נכנס במקומו.

בדקה ה-20, ג'ו קול קיבל כדור בתוך מחצית המגרש של מנצ'סטר מסלומון קאלו, קול רץץ נכנס לתוך הרחבה ולא הצליח לבעוט לשער, השתלט על כדור חוזר שנהדף מהגנת מנצ'סטר ובעט חזק על משקוף שערו של ההולנדי.

בדקה ה-45, באלאק העלה את צ'לסי ליתרון 0:1:  דידייה דרוגבה הרים כדור מהאגף הימני לרחבה, באלאק נכנס לרחבה באגף השמאלי ונגח את הכדור היישר לרשתו של ואן דר סר, באלאק סיים מחצית מצויינת של צ'לסי שלא הפסיקה ללחוץ על שחקניו של אלכס פרגוסון.

מחצית שניה:

בדקה ה56, רוני השווה ל-1:1
: טעות חמורה בהגנת צ'לסי, קרבאליו מסר כדור לאחור שהגיע לווין רוני שדהר לרחבה לבד מול צ'ך וכבש א השיוויון. צ'לסי נרגעה בפתיחת המחצית השניה ומנצ'סטר השתלטה על המשחק.

בדקה ה-72, כדור חופשי לצ'לסי של דרוגבה שכמעט מטעה את ואן דר סר שמצליח להדוף, אבל הסיפור המעניין התרחש לפני הבעיטה כאשר מיכאל באלאק ודידייה דרוגבה התווכחו במשך שניות ארוכות מי יבעט.  לאחר הבעיטה ניגש דרוגבה לעוזרו של גרנט סטיב קלארק והתלונן בפניו על התערבותו של באלאק טרם הבעיטה.

בדקה ה-84 נשרק פנדל לזכותה של צ'לסי לאחר נגיעת יד בתוך הרחבה של מייקל קאריק ממנצ'סטר. באלק ניגש לבעוט וכבש 1:2 לצ'לסי.

לחץ גדול של שחקני מנצ'סטר בדקות הסיום ובדקה -90, שבצ'נקו הצליח להרחיק מקו השער בעיטה של ריו פרדיננד.


הרכבים:

צ'לסי:
צ'ך, פריירה, קרבאליו, טרי, קול, באלאק, אובי מיקל, אסיין, קאלו, דרוגבה וג'ו קול.

מנצ'סטר יונייטד: ואן דר סר, בראון, פרדיננד, וידיץ', סילבסטרה, פלטשר,קאריק, אנדרסון, נאני, רוני וגיגס.
 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק