אובזילר הצילה את הנבחרת

ציפי אובזילר ניצחה את לוסי ספארובה 1:2 במערכות והשוותה את תוצאת המפגש מול צ'כיה ל-1:1 אוביזלר ניצחה במערכה הראשונה 0:6 הפסידה בשניה 6:3 ובשלישית ניצחה 4:6

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT
ציפי אובזילר הציגה יכולת מצויינת החל מפתיחת המשחק שלה מול לוסי ספארובה וניצהח 1:2 במערכות. אובזילר פתחה מצויין ואת המערכה הראשונה ניצחה על ה-0, 0:6 ללא תגובה מהשחקנית הצ'כית בעזרת 3 שבירות מצויינות שלה.

המערכה שניה היתה פחות טובה של אובזילר  ובה היא הפסידה 3:6 לאחר התעלות של הצ'כית הצעירה. אבל במערכה האחרונה ציפי עשתה את המוטל עליה פתחה טובה עם שבירה ועלתה ליתרון 0:2 מהיר ושמרה עליו עד לסיום המערכה והמשחק.

אובזילר החזירה את ישראל לתמונת מפגש גביע הפדרציה וכעת התוצאה היא 1:1 בין שתי הנבחרות. מחר תשחק שחר פאר מול ספארובה המחבט מספר אחת, אובזילר תשחק מול קוביטובה השניה של צ'כיה שניצחה היום את שחר פאר.

מהלך המשחק:

מערכה ראשונה 0:6

פתיחה טובה של ציפי אובזילר שהצליחה לשבור פעמיים את הצ'כית ולשמור על חבטות ההגשה שלה כדי לעלות ליתרון 0:4 קליל במערכה הראשונה. ציפי החזירה את החיוך לחובבי הטניס הישראליים לאחר מערכה ראשונה מצויינת שלה בעזרת ריכוז טוב הצליחה אובזילר לנצח את המערכה 0:6 עם 3 שבירות רצופות.

מערכה שניה 6:3

ציפי ניצחה את המשחקון הראשון של המערכה הראשונה בקלות יחסית ולאחר 7 משחקונים רצופים בהם הפסידה ספארובה עלתה לראשונה על הלוח לאחר ששמרה על חבטת ההגשה שלה והשוותה ל1:1. מיד לאחר מכן שברה הצ'כית ספארובה את אובזילר ועלתה ליתרון 2:1.

הצ'כית כבר עלתה ליתרון 4:2 אבל משחק לחימה של אוביזלר עזר לה לצמק את תוצאת המערה ל-4:3, אובזילר לא הצליחה להתעלות והפסידה את שני המשחקונים הבאים ואת המערכה השניה 6:3.

מערכה שלישית: 4:6

אובזילר פתחה מצוין את המערכה השלישית שברה עם פתיחתה את ספארובה ושמרה על ההגשה שלה בכדי לעלות ליתרון מהיר של 0:2. שתי השחקניות שמרו על חבטות ההגשה שלהן ובמשחקון החמישי היתה לציפי אובזילר מספר הזדמנויות לשבור את ספארובה אבל הצ'כית נלחמה וצימה לבסוף ל-2:3. 

אובזילר המשיכה לשחק טוב במשחקי ההגשה שלה ועלתה בקלות ליתרון 3:5 לאחר 8 משחקונים. אוביזלר ניצחה את המשחקון האחרון במערכה השלישית על האפס וניצחה את המערכה 4:6

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק