הניצחון מוקדש ללמפארד

מיכאל באלאק שמח בסיום משחק הניצחון של צ'לסי על מנצ'סטר יונייטד 1:2 והקדיש אותו לפרנק למפארד שאימו נפטרה לפני ימים אחדים. גרנט: נחכה למעידה של מנצ'סטר

שבת 26 אפריל 2008
מערכת TELESPORT

אברהם גרנט וצ'לסי הצליחו לנצח את מנצ'סטר יונייטד 1:2 בלונדון לאחר משחק מצויין של צ'לסי ובעיקר של מיכאל באלאק הקשר הגרמני של צ'לסי שהצטיין לאורך כל המשחק וכבש צמד בדקות 45 ו-84.

מאמן צ'לסי אמר בסיום: "אני רוצה להקדיש את הניצחון לפרנק למפארד שלא יכל לשחק איתנו. אני גאה בשחקנים שלנו שעשו עבודה מצוינת. ואן דר סאר היה מצוין ומנע מאיתנו לכבוש עוד. אנחנו חיבים עכשיו להמשיך את העבודה שלנו ולקוות שמנצ'סטר ימעדו, דבר שאני מאמין שיקרה".

באלאק אמר בסיום המשחק: בשבילי זאת לא בעיה לשחק תחת לחץ, זו תמיד סיטאוציה טובה ואני אוהב את זה. כולם בסיידר גמור אחרי המשחק זה ניצחון גדול שלנו וכולם שיחקו חזק. היתה לנו הזדמנות קטנה כדי לנצח ועשינו זאת" 

באלאק הקדיש את הניצחון ואת הפרס אותו קיבל כשחקן המצטיין של המשחק לחברו פראנק למפארד שאמו נפטרה לפני מספר ימים והחמיץ את המשחק היום וגם יחמיץ את המשחק במהלך השבוע מול ליברפול בצ'מפיונס ליג.

ג'ון טרי קפטן הקבוצה אמר גם הוא בסיום: "היינו צריכים לנצח, זאת תוצאה פנטסטית עבורנו וזה ניצחון גדול מאד. כבשנו שני שערים גדולים מרגליו של 'באלי'. טרי ששמח עם חברו באלאק בסיום המשחק הוסיף ואמר: "אחנו רוצים לזכות בפרמייר ליג, ולקחת למנצ'סטר את האליפות, ניצחנו אותם היום והוכחנו שאנחנו יכולים להתמודד עם כל אחד ביום טוב שלנו".

פורסם לראשונה ב-26/04/08 בשעה: 17:18.

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק