החלטת העירעור בתוך יומיים

לאחר שעתיים וחצי ארוכות של דיונים, הוחלט במשרדי ההתאחדות לכדורגל כי ההחלטה לגבי העירעור יתקבל בעוד כיומיים. עו"ד אבן עזרא: בית"ר לא למדה מלקחי העבר

יום שני 28 אפריל 2008
אשר גולדברג

אחרי למעלה משעתיים וחצי של דיונים, בהשתתפות חמישה דיינים, הסתיים העירעור המשותף של ההתאחדות לכדורגל ובית"ר ירושלים. הדיינים שמעו את אנשי ההתאחדות לכדורגל, שחיפשו משחק חוזר. בירושלים ביקשו להקל בעונש ונציג מכבי הרצליה, אריאל שיימן ביקש להשאיר את ההחלטה הראשונה על כנה. 

הדיינים יחליטו בתוך יום או יומיים על ההחלטה, שיקבלו כשקבוצות נוספות ביניהם מכבי תל אביב, מועדון ספורט אשדוד, בני יהודה, הפועל כפר סבא ומכבי פתח תקווה ממתינות להחלטה, על פי ההחלטה יחליטו מכבי הרצליה או בית"ר ירושלים כיצד לפעול. 

הכותרת היא: הדברים של תובעי ההתאחדות לכדורגל, עורך דין שלום אבן עזרא שאמר: "בית"ר ירושלים כבר עמדה חמש פעמים השנה לדין והיא לא למדה מזה כלום, לכן צריך להוריד לה נקודות, אבל לא להעניק ניצחון טכני למכבי הרצליה". 

יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן אמר לאחר הדיון: "ההרגשה ביומיים האחרונים, כי מכבי הרצליה מחוץ לליגת העל. היא לא שייכת, לא צריך להגן עליה, היא קיבלה את מה שהיא צריכה. אני כאן כדי לתת לאף אחד להכות אותנו, אני מגן על הצד שלנו".

הדיון בערעור החל בהרכב של חמישה שופטים בראשות השופט בדימוס יהושע גלברד. איתו יושבים בדיון  עורכי-הדין בן-ציון כהן, בן-ציון פרחי, אסף אדסי ואורטל קליין.

יו"ר הקבוצה, אלי ארזי, נותר מחוץ לחדר הדיונים מאחר שהוא מושעה מההתאחדות לכדורגל. את בית"ר מייצג עו"ד אלעד אייזנברג. למשרדי ההתאחדות הגיעו כוחות משטרה גדולים במטרה לשמור על הסדר.

גורם בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר: "אפשר שערעור לבית משפט אזרחי, יגרום להפסקת משחקי ליגת העל. החשיבה של בית משפט אזרחי ושל בתי הדין בהתאחדות לכדורגל שונים".

גורם במועדון ספורט אשדוד אמר הבוקר: "ניצחון טכני להרצליה יוריד על בטוח את בני יהודה ואת אשדוד. נשקול להופיע עם הנוער ביום שני נגד בית"ר ירושלים"

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק