שמונה שחקני יונייטד ייחקרו

ההתאחדות האנגלית חוקרת פרשה שמסעירה את הכדורגל האנגלי. שמונה שחקנים של האלופה חשודים שהתפרעו בסיום משחק ההפסד מול צ'לסי ביום שבת

יום שני 28 אפריל 2008
אסף בילגורי
ה"סאן" האנגלי חושף הבוקר פרשה מביכה, בה מעורבים שמונה שחקנים של מנצ'סטר יונייטד, שחשודים בתיגרה אלימה עם אנשי הצוות המקצועי של צ'לסי, בסיום משחק ההפסד ביום שבת 2:1 לקבוצה של גרנט.

ההתאחדות האנגלית כבר החלה לחקור את האירוע האלים, שפרץ מיד בסיום המשחק מול צ'לסי והתחילה לגבות עדויות מצולמות.

במוקד הפרשה עומד פטריס אברה, מגינה הצרפתי שחום העור של היונייטד, שעל פי החשד ספג הערות גזעניות מכיוון הספסל של צ'לסי במהלך המשחק, אולם איש ביונייטד, כולל אברה לא אישר זאת.

מעבר לכך, שני שחקנים נוספים של היונייטד, ריו פרדיננד ואוואן הארגריבס חשודים שהעליבו ותקפו מילולית את שופטי המשחק, מיד לאחר המשחק במנהרת השחקנים המוליכה לחדרי ההלבשה.

ההתאחדות האנגלית חוקרת את הפרשה ותבדוק האם אכן היתה אלימות מצד אנשי היונייטד ובמקביל האם אנשי צ'לסי העליבו וקראו קריאות גזעניות כלפי אברה, שהשתולל ואיבד את עשתונותיו בסיום המשחק.

אם ההתאחדות תמצא שהדברים אכן נכונים, כל המעורבים בפרשה צפויים לספוג קנסות ועונשים כבדים.

כל זה בצל משחקן של שתי הקבוצות במסגרת חצי גמר ליגת האלופות. מנצ'סטר יונייטד תארח כבר מחר את ברצלונה ואילו צ'לסי תארח את ליברפול ביום רביעי. 

התקשורת האנגלית בכל אופן, עוסקת כמעט ורק בפרשה שמסעירה את הממלכה, במקום להתעסק במעמד חצאי גמר ליגת האלופות, בו נוטלות חלק 3 קבוצות אנגליות.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק