רמלה מרחק נגיעה מאליפות

גמר נשים: אליצור רמלה השיגה ניצחון חוץ מרשים במשחק השלישי בסדרת הגמר פלייאוף, 69:81 מול בנות השרון בחוץ ורחוקות רק ניצחון אחד מזכייה נוספות באליפות

יום שני 28 אפריל 2008
שלמה חסיד
 אליצור רמלה חזרה לעצמה במשחק השלישי בסדרה והשיגה ניצחון מרשים 69:81 מול בנות השרון וחזרו להוליך 1:2 בסדרה.

מאמנה של אליצור רמלה, אלי רבי: "בהגנה שיחקנו מצויין, מהלכים נכונים בהגנה. בחצי הראשון לא שיחקנו טוב, רבע שלישי היינו מצויינים. היה ניצחון מוצדק, היינו טובים יותר. השופטים היו טובים, לא הרגישו אותם. בסופו של דבר עשינו את שלנו ואני שמח". 

האם מכינים את האליפות? "עדיין לא. אני מקווה מאוד שנצליח בבית, והקהל יגיע ואולי נצליח לזכות"

שיקי פלאח: "עשינו המון עצירות בהגנה, לקחנו את הכדורים לטבעת. הבנתי שהמשחק עומד להגמר, הבנות אבל לא הרימו ידיים. לא הגענו למשחק ברמלה, היה קשה. כל המומנטום אצלם, הם בשני המשחקים יותר טובים, נשתדל לבוא למשחק הרביעי לנצח"

שרל בייקר, שקלעה 22 נק' בשורות רמלה: "שיחקנו מצויין בהגנה, אני לא לוקחת את כל הקרדיט, כל הקבוצה הייתה טובה. אני שמח שכולן עוזרות, כולן שיחקו מצויין. אנחנו באות לזכות באליפות"

כוכבת אליצור רמלה, שי דורון, שקלעה 19 נק':"שמרנו מדהים וגם קלענו, זה מה שעשה את ההבדל. אמרתי שאני קולעת שלשה במשחק הזה, וזה הצליח". לקראת המשחק הרביעי: "הן יכולות לנצח, שום דבר לא סגור. ניתן את כל הלב".

מהלך המשחק:

בנות השרון פתחו דווקא מצויין את הרבע הראשון ועלו ליתרון 2:8. בסופו של הרבע, רמלה חזרה והפכה את התוצאה - 16:19 לאורחת. מישל סנואו ישבה על הספסל ברבע השני, אז בנות השרון הצליחה להשוות (27:27). בסופו של דבר בנות השרון שמרה על מרחק סביר במחצית מרמלה - 37:38.

במחצית השנייה רמלה המשיכה לשמור מצויין ושי דורון התעוררה עם שלשות מצויינות. רמלה הוליכה ביתרון דו ספרתי בסיום הרבע - 45:60. ברבע האחרון האוהדים של רמלה הוסיפו לטעם הטוב. הקבוצה של אלי רבי, הוכיחה עליונות בכל פרמטר והשיגה את הניצחון הנהדר - 69:81 לאלופה.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק