טועמה כבש שוב

בלגיה: המוזמן הטרי לנבחרת, כבש את שערו השלישי ברציפות במדי סטאנדרד Ӝיאז' בתיקו 1:1 מול רוסלארה. טועמה: "הרגשה נהדרת, חבל שלא ניצחנו". קפריסין: פוצץ המשחק של לארנקה. קלינגר: "השוטרים עשו שרירים"

יום ראשון 31 אוגוסט 2008
שלמה חסיד

בינתיים דרור קשטן צריך לעבוד שעות נוספות לקראת שוויץ, והנה עוד &quɯt;כאב ראש" חיובי. סלים טועמה, הליגיונר באלופת בלגיה, סטאנדרד ליאז', כבש שער שלישי ברציפות בתיקו 1:1 מול רוסלארה בחוץ. 

האלופה הבלגית שחזרה מאנפילד והפסידה הפסד מכאיב בתוספת הזמן לליברפול הגדולה, עלתה ליתרון כבר בדקה ה-40 כאשר סלים טߕעמה הישראלי, הפציץ את השער  וכבש את שערו השלישי העונה. 

הרגע הגדול של טועמה נשמר עד לדקה ה-62 כאשר דמבלה השווה את התוצאה בפנדל לזכות רוסאלרה. בדקה ה-90 הורחק פאפאסרנטיס בשורות המארחת. 

סלים טועמה אߞר ל-TELESPORT בסיום המשחק: ""ההרגשה מצויינת, מאכזב שלא ניצחנו. היינו עייפים מהמשחק מול ליברפול, אחרת היינו מנצחים. שמח להבקיע אבל מה זה עוזר שסיימנו בתיקו".

 על הזימון לנבחרת אמר טועמה: "אין  הרגߩה טובה יותר מזו, אני כל כך שמח חיכיתי לזה הרבה זמן, אני אשתדל להוכיח שאני ראוי להיות שם". 

קפריסין: פוצץ המשחק של לארנקה

באי השכן עדיין לא נרגעו מהעלייה של פאמגוסטה לליגת האלופות, אבל בליגה המקומית העניۙנים מעט שונים. ניר קלינגר, מאמנה הישראלי של לארנקה לא נהנה במחזור הפתיחהכיוון שהמשחק מול אפופ התפוצץ כבר בדקה ה-15 במצב של 1:1. 

לא לפתיחה כזאת קיווה המאמן הישראלי, ניר קלינגר בקבוצתו. לארנקה נקלעה לפיגור מוקדם כבר בדקה ה-6, כאשר מיגל הכניע את קלינגר. היתרון אומנם החזיק שלוש דקות בלבד, כאשר גונזאלס השווה ואז המשחק נכנס לסיחרור. 

אוהדי המארחת החליטו לזרוק כמות חזיזים עצומה לעבר המגרש והשוטרים לא הצליחו לעצור את המחדל ושופט המשחק החליט לפוצץ ולהפסיקו כבר בשלב מוקדם מהצפוי.Ħnbsp;

ניר קלינגר אמר ל-TELESPORT בסיום המשחק: "המשטרה הפסיקה את המשחק כי נזרקו חזיזים למגרש. המשטרה עשתה יותר מדי שרירים, השופט רצה להמשיך אבל המשטרה החליטה אחרת. אני מניח שיהיה משחק חוזר. לא פחדנו, זה הۙה נראה לי אירוע דיי שגרתי אבל ככה המשטרה החליטה".

תגובות

טלספורט בפייסבוק