שחקני הפועל פת זועמים

הצרות בקבוצה ממלאבס נמשכות. שחקנים בקבוצה מביעים את זעמם על כך שהמאמן אלי מחפוד החליט להחזיר לאימונים את פפי קימוטו הסורר. שחקן בקבוצה: "זו בושה וחרפה למועדון"

יום שלישי 29 אפריל 2008
אשר גולדברג

הכאוס והבלאגן בהפועל פ"ת לא נפסקים. שרשרת ההפסדים של הקבוצה גורמת לאי שקט במועדון, שעד לפני חודש היה נדמה כי הוא עושה את דרכו הבטוחה חזרה לליגת העל.

שחקנים בקבוצה הביעו היום זעם ומירמור על כך המאמן שאלי מחפוד, החליט להחזיר לסגל את פפי קימוטו, אחרי שהוא כבר הצהיר כי החלוץ סיים את דרכו במועדון.

כזכור, במשחק ההפסד ביום שישי האחרון (2:0 לעכו) חלוצה הקונגולזי של הקבוצה פפי קימוטו, זעם על כך שלא נכלל ב-11 של אלי מחפוד ועזב את האיצטדיון. מחפוד מצידו הצהיר שהשחקן סיים את דרכו במועדון, אחרי מספר עבירות משמעת.

היום כבר התמתן מחפוד והחליט להחזיר את קימוטו לאימונים ולערוך לו וועדת משמעת פנימית, שבה הוא צפוי לספוג קנס כספי.

שחקני הקבוצה לא מקבלים בעין יפה את העובדה שמחפוד החזיר את השחקן לאימונים ושחקן בכיר בקבוצה אמר בנושא: " זו בושה וחרפה למועדון הזה ששחקן כזה עוד נמצא איתנו, מכופפים את אלי מחפוד ואין לו ברירה"

הפועל פ"ת, שאיבדה אתמול את המקום השני, בעקבות ניצחונה של הפועל חיפה, תארח ביום שישי את הפועל נצרת עילית האחרונה למשחק בו היא חייבת לנצח כדי לשמור על סיכוי להעפיל לליגת העל. 

בינתיים נודע כי מגינה השמאלי של הקבוצה, שוקי נגר מחוזר ע"י הפועל ב"ש, שמעוניינת בו לעונה הבאה. 

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק