לארי בראון סיכם בשארלוט

מייקל ג'ורדן, הבעלים של שארלוט, סיכם עם המאמן המעוטר בן ה-67 לאימון הקבוצה בעונה הבאה. בראון ינסה להביא את שארלוט לפלייאוף לראשונה מאז היווסדו

יום שלישי 29 אפריל 2008
אסף בילגורי
 לארי בראון, אחד המאמנים הוותיקים והמעוטרים בכדורסל האמריקאי,  סיכם את תנאיו בשורות השארלוט בובקאטס, כך לפי דיווחים מהימנים בארה"ב.

מייקל ג'ורדן, שהוא הבעלים של שארלוט, מעריך מאוד את המאמן בן ה-67 וצפוי לכנס מאוחר יותר מסיבת עיתונאים, בה הוא יודיע על המינוי באופן רישמי.

עבור בראון, שנכנס להיכל התהילה, זו תהיה הקבוצה התשיעית בקריירה המפוארת שלו כמאמן. בראון ירצה לשכוח את הקדנציה האחרונה שלו כמאמן הניקס, שם הוא נדבק בלוזריות של המועדון ועזב בטונים צורמים.

בראון יחליף את סאם וינסנט, המאמן הקודם של הבובקאטס, שפוטר ביום שבת אחרי שרשם מאזן דל בעונה החולפת של 50:32 וכמובן לא העפיל עם קבוצתו לפלייאוף.

בראון זכה באליפות ה-נ.ב.א עם דטרויט ב-2004 ובתואר ה-NCAA עם קנזס ב-1988.  בראון נכנס להיכל התהילה ב-2002, כשהוא אחד מחמישה מאמנים בלבד שחוצים את קו האלף ניצחונות בקריירה.

כעת יש לבראון משימה לא קלה בכלל והיא להצעיד בעונה הבאה את שארלוט לפלייאוף, בפעם הראשונה אחרי 4 עונות מאז החל המועדון את פעילותו בליגה הטובה בעולם.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק