מגיע לנו להיות בגמר

המנג'ר הסקוטי, אלכס פרגוסון, היה בעננים לאחר הניצחון על הקבוצה של רייקארד ולא שכח גם להודות לקהל. ריייקארד: עברנו עונה קשה

יום רביעי 30 אפריל 2008
נחום דידי
במנצ'סטר יונייטד היתה שמחה גדולה הלילה, לאחר הניצחון על ברצלונה, במשחק הגומלין של חצי גמר ליגת האלופות,ניצחון שהעלה את ה"שדים האדומים" לגמר ליגת האלופות,תואר אותו ינסו לקחת חניכיו של אלכס פרגוסון מאז הגמר המפורסם נגד באיירן מיכן לפני 9 שנים.

המנג'ר הסקוטי היה מאושר בסיום ואמר: "ההרגשה נהדרת. הגיע לנו ואנו ראויים להיות בגמר,  זה היה ניצחון גדול ואחד המשחקים הטובים שלנו. אני מודה לשחקנים שלי".

פרגוסון לא שכח גם להודות לקהל של קבוצתו, שמילא את האולד טראפורד: "היה קשה לקראת הסוף, כי ברצלונה הימרו על כל הקופה, אבל הקהל הנפלא שלנו, עזר לנו לשמור על הניצחון".

מייקל קאריק, אחד מהשחקנים היותר טובים במשחק הערב אמר בסיום: "הגול של סקולס היה 
אדיר.היה קשה, אבל עשינו זאת בערב גדול שלנו.  השקענו המון כוח והגענו לגמר אבל לא עשינו עוד הכל.

היריבה בגמר לא מעניינת את קאריק: "ליברפול או צ'לסי? לא משנה לי מי תעלה נגדנו. אנחנו רק יודעים שזה יהיה קשה, ואנחנו מאמינים שנוכל לנצח ולזכות בגביע".

תגובתו של מאמן הקטלונים פרנק רייקארד אמרה הכל. "אנחנו ללא ספק מאוכזבים", אמר המאמן ההולנדי והמשיך: "השחקנים נתנו הכל אך לא הצליחו להבקיע, למרות הכל מגיע כל הכבוד לשחקנים, על הצורה בה הם שיחקו.  קשה להיות כל הזמן בטופ,למרות שגם אני וגם השחקנים תמיד רוצים לנצח. אני לא רוצה לתרץ, אבל עברנו עונה קשה מאוד, שכללה גם כמה פציעות קריטיות עבורנו, נשאר לנו לסיים את העונה בצורה טובה".

לגבי מעמדו בשנה הבאה אמר: "אני לא רוצה לדבר על מה יהיה  איתי, יהיה לזה זמן בסוף העונה".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק