שירים ושוערים

ליגת העל: עירוני קרית שמונה, המודחת הטרייה מאירופה, והפועל פתח תקווה, העולה הטרייה לליגת העל, פתחו את העונה עם 0:0, כאשר שני השוערים היו הדומיננטיים במשחק. דיין: יש לנו הרבה עבודה

יום שני 01 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

עירוני קרית שמונה והפועל פתח תקווה נפרדו הערב (שני) בתיקו 0:0, במשחק במסגרת הסיבוב הראשון בליגת העל, וחילקו ביניהן את הנקודות. חניכיו של מישל דיין קיוו להתחיל את העונה עם ניצחון, שישכיח ולו במעט את ההדחה מגביע אופ"א. גם העולה הטרייה רצתה לחגוג את החזרה שלה לעונה הבכירה עם 3 נקודות, אך שתי הקבוצות רשמו לא מעט החמצות ולא הצליחו למצוא את השער, במשחק בו שני השוערים היו השחקנים הטובים על כר הדשא.

מישל דיין סיכם את המשחק: "פתחנו את המשחק יוצא מן הכלל, הגענו למצבים. אח"כ שיחקנו לא נכון לגמרי. השחקנים היו צריכים לשחק מסודר, מרגל לרגל, ללא לחץ. בסוף אפילו יכולנו להפסיד את המשחק משני מצבים מצויינים שלהם. יש לנו עדיין הרבה עבודה, וחסרים לנו שני שחקנים ߩאנחנו צריכים למצוא. לסיכום, עם מה שקרה בסוף, טוב שלא הפסדנו".

אלי מחפוד הוסיף: "הגיע לנו לנצח. במיוחד במחצית השניה שיחקנו נכון והגענו למצבים. השוער שלהם הצטיין היום. הקבוצה שיחקה טקטית נכון. חבל, כי אנחנו קבוצה שעלתߔ ליגה והנקודות האלו מאוד חשובות. להפועל פ"ת יש עתיד גדול. השחקנים השקיעו היום, והיו לנו דקות טובות. נצטרך להשתפר, זה רק מחזור ראשון. בכל מקרה, היינו חייבים לנצח היום".

שביט אלימלך: "מבחינתנו זו תוצאה קצת יותר טەבה. אנחנו קבוצה חדשה שצריכה כמה משחקים כדי להידבק. הגרלה לא קלה קבעה לנו ההתאחדות, ואנחנו ננסה גם במשחק הבא להוציא את המיטב. עבדנו קשה במחנה האימונים והכל דפק כמו שצריך, אבל זה לא סוד שאנחנו צריכים עוד להתחזק. אני שמח שהמשחק הבא זה רק עוד שבועיים". 

בפן האישי, הוסיף השוער: "הייתה לי בקרית שמונה עונה מדהימה מכל הבחינות, אבל קיבלתי החלטה ביחד עם אשתי שאני חוזר למרכז. אני מאוד שמח על זה שאני בפ"ת, זה מועדון גדול ואני צופה לו עתיד וורוד, אבל אנחנו צריכים לעבוד קשה".
מהלך המשחק:

בדקה ה- 9 , שביט אלימלך מנע שער בטוח לזכותה של קרית שמונה. סספדס נתן כדור אדיר ליובל אבידור, שנותר במצב של אחד על אחד מול אלימלך. שוערה של פ"ת עצר את הכדור של אבידור, ושמר על שערו נקי.

̊בדקה ה- 22, דאבל פס בין שמעון אבוחצירא לשגיב כהן הסתיים בבעיטה טובה של האחרון למסגרת, אך דני עמוס היה דרוך והדף. רק דקה אחר כך, שוב עמוס בהצלה גדולה מנע הפעם מגל כהן להבקיע. 0:0 במחצית.

בדקה ה- 63, חייר סספסדס קיבל כדור נהדר ߞברק בכר, עצר, הכין את הכדור ושלח אותו למשקוף. ההזדמנות הטובה במשחק. 3 דקות לאחר מכן, גיא צרפתי חיפש את השער אך לא מצא את המסגרת.

בדקה ה- 81, דוס סנטוס היה קרוב לכיבוש השער המיוחל, כשקיבל כדור מיניב לביא, הצליח לחלוף על פני אלימלך אך נעצר במשקӕף. מן העבר השני, שתי הזדמנויות רצופות של פ"ת, אך בשתיהן יצא דני עמוס כשידו על העליונה.


הרכב קרית שמונה: דני עמוס, ברק בכר, יניב לביא, סלאח חסארמה, עמיר נוסבאום, עבאס סואן (אוהד אלגרבלי 74'), רן קוז'וק, חייר סספדס,Ġגיא צרפתי, יובל אבידור (אגודה קאובינה 82') ועומר פרץ (מייקון דוס סנטוס 69').

הרכב הפועל פ"ת: שביט אלימלך, אורי אוזן, סטיבן אופיי, גל כהן, שוקי נגר, קונה צ'קריג'ה, שגיב כהן (יוסי רוזן 66'), אייל שן, ג'וניור ויסה (מארק גורמן 93'), שמעון אבוחצירא ופטי נימבה. 

שופט המשחק: מנשה משיח.

תגובות

טלספורט בפייסבוק