צריך להמשיך הלאה

ליגת העל: מבחינתו של מאמן הפועל תל אביב, אלי גוטמן צריכים לחשוב קדימה ולשכוח את התיקו מול הכח: לחצנו ולא ניצחנו. אין השפעה מאירופה. דהאן: אנחנו צנועים. רפס: שמח להיות המצטיין

יום שני 01 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
לא כך קיוו בהפועל תל אביב לפתוח את העונה החדשה בליגת העל, לאחר שסיימו בתיקו 2:2 במשחק החוץ מול הכח עמידר רמת גן ונחלצו מהפסד מביש, בזכות שער שוויון של בן לוז. 

המאמן המאוכזב בצד האדומים, אלי גוטמן אמר בסיום: "באנו למשחק חוץ לא פשוט, נגד קבוצה לוחמת במגרש קטסטרופה. אני חושב ששיחקנו בחוסר ריכוז בפרק הזמן שספגנו את שני השערים, אחרי החילופים חזרנו למשחק, לחצנו ולא הצלחנו לנצח, ממשיכים הלאה.

 גוטמן הەסיף: "הסדר הוא מה שמאפיין אותנו, צריך לעשות קצת בלאגן בסוג משחק זה, הכנסנו את בן לוז , הבקענו שער אחד והיינו צריכים לנצח את המשחק הזה. אין שום השפעה מאירופה, שיחקנו פחות טוב, ממשיכים הלאה".

הצד היותר מעודד מהמשחק, דודו ӓהאן, מאמן הכח עמידר רמת גן: "מבחינתנו המשחק אין גאווה יותר גדולה ממה שראיתי על הדשא, הבטן שלי עולה. הדרך שלנו בצניעות ובחריצות עובדים יום אחר יום, שבוע אחר שבוע, שיחקנו מול קבוצה במומנטום טוב מאוד ולא נפלנו מהם. 

"כל קӑוצה שתגיע לכאן לוינטר, עם תקציב או בלי תקציב, תצטרך להזיע ולעבוד קשה. ההרחקה שלי לא מוסיפה שקט למועדון, יש כאן צוות טוב שעוזרים, אני סומך בעיניים עצומות. עדיף שאהיה ליד השחקנים וזה יהיה עוד כשבועיים". 

השחקן המצטיין של המשחק, עומר רפס: "אני שמח להיות המצטיין חבל שלא ניצחנו. שמח מאוד שבישלתי את השערים, מקווה להמשיך ככה. יש עוד כמה זרים שיכנסו לסגל, זה דיי התחלה טובה מאוד. עוד שבוע המאמן חוזר ויהיה הרבה יותר טוב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק