עטר מונה, שום פוטר

ראובן עטר, מאמנה המצליח של מכבי נתניה בעונה שעברה, הוא המאמן החדש של ӑית"ר ירושלים. יצחק שום מצטרף למצעד המפוטרים של גאידמק

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

ראובן עטר מונה הערב באופן רישמי למאמנה החדש של בית"ר ירושלים, במקומו של יצחק שום.

הבעלים של בית"ר ירושלים, ארקדי גאידמק נפגש עם היו"ר החדש איציק קורנפיין והורה לו לפטר את יצחק שום, שמסיים את דרכו בקבוצה, אחרי̠שהביא לה דאבל בעונה החולפת.

כבר בהתחלת השבוע שום היה אמור להיות מפוטר, יחד עם כל ההנהלה, אך ארקדי גאידמק החליט להמתין עוד יומיים כדי לאפשר לשום לחגוג את יום הולדתו בכבוד ובמצב רוח טוב.

הנהלת בית"ר ירושלים הוציאה הודעה רישמית ובה נכתב: "הנהלת בית"ר ירושלים, בראשותו של איציק קורנפיין, הודיעה היום ליצחק שום על הפסקת עבודתו בקבוצה. הנהלת בית"ר מודה לשום על תרומתו למועדון ועל ההישגים אליהם הוא הביא אותה.

יצחק שום מצטרף למצעד המפוטרים של גאידמק, שפיטר לפӠי יומיים את היו"ר אלי ארזי, את הדובר עודד זרגרי ואת מנהלת השיווק קרן פניג'ל.

 ראובן עטר שיחק בסוף שנות ה-90 בבית"ר והפך לאחד השחקנים האהובים על הקהל, שהעריץ אותו גם בתקופות בהן שיחק בקבוצה אחרות.

עטר, שפרש מכדורגל ۜפני שש שנים, היה עוזרו של גילי לנדאו ובהמשך החליף את לנדאו וירד עם הקבוצה לליגה השנייה. עטר העפיל עם נתניה חזרה לליגת העל, אך בהמשך עבר למכבי הרצליה, ממנה פוטר לאחר שבעה מחזורים.

הקריירה של עטר קיבלה תפנית לפני שנתיים. לאחר שפוטר מהרצליה, חזר לאמן את מכבי נתניה של דניאל יאמר וזכה עימה במקום השני. גם בעונה שעברה הגיע עטר למקום השני עם נתניה אך עזב את הקבוצה ופינה את הבמה ללותר מתיאוס.

עטר היה מועמד בקיץ לאמן את הנבחרת הצעירה, אם כי יו"ר ההתאחדות אבי לוזון החליט למנות לתפקיד אתĠמוטי איווניר.

עטר אמר בעבר מספר פעמים כי הוא שואף לאמן את קבוצת נעוריו מכבי חיפה אך יעקב שחר החליט למנות את אלישע לוי בקיץ.

החל מהיום יהיה עטר לראשונה מאמן של קבוצה המועמדת לאליפות, שעשוייה להתחרות על התואר בין השאר עם מכבי ת&quoŴ;א, מכבי חיפה והפועל ת"א.

תגובות

טלספורט בפייסבוק