גרנט במצעד החיים באושוויץ

מנג'ר צ'לסי ממשיך במסורת וגם הפעם כמו בעבר השתתף במצעד מאושוויץ לבירקנאו. גרנט נאם וסיפר על אביו, ניצול השואה. אברמוביץ': גרנט ימשיך בצ'לסי

יום חמישי 01 מאי 2008
אשר גולדברג

אברהם גרנט ציין היום (חמישי) את אירועי יום השואה, כשהשתתף בטקס במחנות ההשמדה הצמודים אושוויץ-בירקנאו. גרנט כשאביו מאיר, הוא ניצול שואה דואג בשנים האחרונות להיות נוכח בכל האירועים ביום השנה.

גם היום (חמישי) היה גרנט בפולין, הוא טס לשם מיד אחרי ניצחון צ'לסי על ליברפול וההעפלה לגמר אליפות אירופה לקבוצות.

גרנט היה בין הנואמים, סיפר על משפחת אביו מאיר, שהושמדה בשואה. גרנט גם דיבר על החיים ועל הקשר לספורט. גרנט יחזור עוד היום ללונדון.

אברמוביץ': גרנט ימשיך

אתמול , לפנות ערב, במהלך ארוחה קבוצתית שערכה צ'לסי, הועבר הטלפון לידיו של אברהם גרנט כשמהעבר השני בקע קולו של הבעלים, רומן אברמוביץ' שנשמע במוראל גבוה. 

אברמוביץ' סיפר כי טרם ידוע לו אם יגיע לצפות במשחק נגד ליברפול, אבל התעדכן במצב הקבוצה, ועל ההחלטה להציב בהרכב את פרנק למפארד.

במהלך השיחה, איחל אברמוביץ' הצלחה לקבוצה, וסיים את השיחה באמירה מעודדת עבור גרנט: "אתה המנג'ר גם בעונה הבאה, זה הרי ברור לשנינו. בעונה הבאה תהיה כאן "קבוצת החלומות". גרנט הנבוך, קצת הופתע, כי רק לפני כשבוע נאמרו לו הדברים בפגישה אישית עם אברמוביץ'.

אתמול, בסיום משחק הניצחון על ליברפול, שוחח גרנט באיצטדיון עם פרנק לאמפארד ואביו. האב, מכדורגלניה הגדולים ביותר של "ווסטהאם" בשנות ה-60 וה-70, הודה למאמן על התמיכה במשפחה בעקבות מות אם המשפחה, אימו של הבן, פרנק. 

השניים הבטיחו לעשות הכל כדי לנצח בשלושת המשחקים שנותרו עד סיום העונה, ולהפוך עונה זו לגדולה בהיסטוריה של צ'לסי.

תמונות: רויטרס.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק