בתוכיאן פצוע. בוזגלו בהרכב

קשר נבחרת ישראל ובית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן נפצע ולא התאמן וקיבל 2 זריקות. מאור בוזגלו יתורגל במקומו. עומד גולן: קשטן נותן לנו ביטחון. קולאוטי: באתי לכאן לכבוש

יום שלישי 02 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

נבחרת ישראל ערכה אימון נוסף לקראת המשחק מול שווייץ, בשורות פחות טובות, כאשר אבירם ברוכיאן, שהיה מועמד לפתוח בהרכב הראשון לא התאמן בעקבות מתיחות באיזורים שונים ברגליו. 

ברוכיאן קיבל שתי זריקות מד"ר הנבחרת, מארק רוסנובסקי, אבל נראה שקשטן לא מסתכן והחל מיום רביעי, יתורגל מאור בוזגלו בקישור הימני על חשבונו של קשר בית&quůt;ר ירושלים. 

אימוני בכורה היום לליגיונרים החדשים וליוסי בניון, שלא התאמן אמש. דרור קשטן מתכוון לסגור את שני האימונים הבאים של הנבחרת, מחשש לריגול של המאמן אותמר היצפלד.

"קשטן נותן לנו את הביטחון"ȼbr/>
הרוח השוויצרית מנשבת באיצטדיון רמת גן, והשעון עובד איך לא כמו שעון שוויצרי מדוייק. נבחרת ישראל ערכה מסיבת עיתונאים היום (שלישי) בהשתתפותם של רוברטו קולאוטי ועומר גולן, הליגיונרים בחו"ל.

עומר גולן,&ɮbsp;חלוצה של לוקרן הבלגית אמר במסיבת העיתונאים: "אני מרגיש נהדר, אני עבדתי קשה בפגרה. אם אני אשחק? זה תלוי במאמן וצריך לשאול אותו. אני כמובן אמשיך לעבוד קשה. אני שמח שיש כאן לא מעט שחקנים שמשחקים בחו"ל, זה מראה על התקדמות".

גולן גם התייחס לקמפיין ולסיכויים: "אנחנו לכאורה נמצאים בבית שהוא לא קל, אבל עדיין צריך לכבד כל יריבה. אנחנו מאמינים בעצמנו ודרור קשטן נותן לנו את הביטחון לכך, אנחנו שמחים".

כמובן השאלה הכי מעניינת לקראת המשחק, זה מי יעמוד בשער? גם לכךĠהתייחס החלוץ הישראלי/בלגי: "אין עימות ביניהם, התקשורת קצת העלתה ציפיות גבוהות מדי, שניהם שוערים אדירים, זה בהחלט כאב ראש חיובי לקשטן".

גם רוברטו קולאוטי, שמככב בבונדוסליגה התייחס למשחק הקרוב: "המשחק מול פߙנלנד שבו הפסדנו, זה לא דוגמא לקראת המשחק מול שוויץ. חשוב לנו לעבוד קשה לקראתו. אני בהחלט רוצה להבקיע, זו המטרה שלי ובשביל זה אני משחק".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק