הרבה לא השתנה כאן

גמר פלייאוף: משחק הירואי של אליצור רמלה בבית הוביל לניצחון 66:77 מול בנות השרון. אליצור רמלה השיגה דאבל שני ברציפות

יום חמישי 01 מאי 2008
מערכת TELESPORT

שמחה גדולה הלילה - אליצור רמלה השלימה דאבל נוסף לעונת 2007/08 לאחר ניצחון נהדר 66:77 על בנות השרון ניצחון גם כן בסדרת גמר הפלייאוף (1:3), מה שהניב את האליפות השנייה ברציפות. שאפו לאלי רבי. 

אלי רבי, היה מאושר עד הגג בסיום: "אליפות מתוקה. כל החיים שלי רציתי לקחת אליפות בצורה כזו, עברנו המון קשיים. לקחנו את האליפות בהרבה דם יזע ודמעות. העוזרים שלי עשו את האליפות, אני יודע על מה אני מדבר.

שיקי פלאח: "הבנות האלה עשו עונה גדולה. אף אחד לא הביא את בנות השרון לגמר הפלייאוף. סיימנו את הליגה במקום הראשון, גם את הפלייאוף. זוהי עונה מדהימה. הדבר שגרם לנו לא להגיע עד הסוף, שאיבדנו את הביתיות והלחץ גדל". 

לייני סלווין: "זה היה המשחק הכי קשה שלנו. הצלחנו ואני שמחה. זוהי אליפות שנייה ברציפות, הכל היה קשה, אבל זה הצליח. אני מאושרת". 

שי דורון: "רגע מדהים. לא ידענו שנגיע לרגע הזה מתחילת העונה. כל הבנות נתנו פלייאוף מדהים. זו הייתה עונה מאוד קשה, לזכות ככה זה עוד יותר מתוק. אני חוזרת לניו יורק כבר מחר, אני לא חושבת יותר מזה כרגע".

מהלך המשחק:

הפתיחה דווקא הייתה טובה לזכות בנות השרון, שהצליחה לשמור על היתרון עד סיום הרבע ביתרון 4 נק' - 18:22. הרבע השני רמלה התחילה להתעורר בעזרת הקהל הביתי, כאשר לני סלווין הורידה את המארחת ליתרון נקודה - 38:39

ברבע השלישי עדיין בנות השרון היו בפוקוס במשחק. שיקי פלאח ראה כיצד אורנית שוורץ קלעה מצויין לקראת סיום הרבע ורמלה רק עם 2 נקודות יתרון - 54:56

ברבע האחרון ריח של אליפות היה באוויר, משחק מצויין של אינה גורוביץ', שצלפה מכל כיוון, פתחו פער, שבנות השרון התקשו לחזור ולצמק - 66:77 ואליפות לרמלה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק