בורשטיין מתעקש לשחק

גארד מכבי תל אביב, טל בורשטיין, מאמין כי יהיה מוכן לשחק מול סיינה בפיינל פור. הצהובים ערכו אימון מסכם. שרף: יש התרגשות. אנחנו נמצאים בטופ. האוהדים זועמים על גרשון

יום שישי 02 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד

 מכבי תל אביב בהכנות קדחניות לקראת המשחק הראשון מול סיינה בפיינל פור. הצהובים ערכו אימון מסכם במדריד, הרגישו בעיקר את הפרקט והסלים והמתח מתחיל להתבשל. 

האימון היה מאוד מחוייך, השחקנים של מכבי תל אביב היו משוחררים והיו תחת התקפה של אמצעי התקשורת, שעמדו לצידם בכל מהלך. 

מאמנה של מכבי תל אביב, צביקה שרף היה בעיקר מחוזר על ידי התקשורת הספרדית והישראלית ואמר לאחר האימון: "ישנה התרגשות, זה לגיטמי. יש דריכות, זה כל הכיף בכדורגסל. המטרה היא ניצחון, בדרך כלל המשחק הראשון יותר מעניין מהגמר הגדול. אנחנו נמצאים בטופ, באנו להנות". 

אחד הותיקים, שבשבילו מעמד כמו הפיינל פור זה כמו אליפות, זהו דרק שארפ: "יש לי ניסיון במעמדים אלו, וזה בהחלט יתרון. אנחנו צריכים לשחק כמו תמיד, ולהשיג את הניצחון. לפעמים טוב לבוא כאנדרדוג ולהפתיע, האווירה תהיה מחשמלת". 

לאחד השחקנים מדובר בפיינל פור ראשון במיוחד לאחר העונה הקשה, וויל ביינום, שירצה לסיים את השנה בטעם טוב: "אני מרגיש מצויין. סיינה קבוצה מצויינת, אבל אנחנו טובים. היו לי מכשולים רבים העונה, אבל בזכות האמונה הטובה והמשפחה, אתגבר על הכל".

דייויד בלותנטאל, שחזר למכבי תל אביב והגיע שוב לפיינל פור אמר: "אנחנו הגענו לכאן, ואנחנו חייבים לנצח כאן. אני מצפה למשחק טוב, לשתי הקבוצות שחקן טוב בכל עמדה. יש למה לצפות, כמובן שיש התרגשות".

בנוסף טל בורשטיין, שחזר לכושר לאחרונה במכבי תל אביב, מתעקש לשחק מול סיינה. צביקה שרף בינתיים עדיין לא נקט עמדה לגבי השחקן, אך ישנה אפשרות גבוהה כי טל ישותף. 

פיני גרשון הגיע במהלך היום אל בית המלון שבו התאכסנה מכבי ת"א. מספר אוהדים
ביקשו להעניק לפיני צעיף. אלא שגרשון לא בדיוק שיתף פעולה ורק לאחר בקשות הסכים
לקבל את הצעיף, אחרי שלא שהסכים לקבל חולצה מהאוהדים.

אחד האוהדים אמר: "פיני צריך להתבייש. הוא פשוט יוצא קטן מהדברים הללו".בינתיים האוהדים של מכבי תל אביב מטיילים וחורשים את רחבי מדריד ועושים שמח בכיכרות המרכזיות, בהתאם למעמד.

תמונה: באדיבות נועם גלל - maccabifans

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק