המהפך המקצועי של גוטמן

אלי גוטמן השתכנע שהוא טעה בשינוי המקצועי והחליט לספסל את וואליד באדיר ולהציב כבלם קדמי את דאגלס דה-סילבה. ידין חוזר מפציעה

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
במשך כל הקיץ ולאורך כל משחקי הקבוצה באירופה, בגביע הטוטו ובליגת העל ניסה אלי גוטמן להביא לשינוי בציוותים המקצועיים של הקבוצה ולשחק יותר מהיר, יותר אחראי ויותר נוקשה. למרות הקולות שקראו לו שלא ללכת על מהפך שאינו מוכיח את עצמו, גוטמן התעקש ומיד אחרי משחק הליגה נגד הכח עמידר ר"ג אמר גוטמן למקורביו: "ככה זה לא יכול להימשיך. עוד 2 משחקי נפל נוכח המשחק נגד הכח יגרום לߔפועל ת"א לאבד את כל העונה ובטח שאת העלייה לשלב הבתים בגביע אופ"א".

השינוי של גוטמן יהיה הורדתו לספסל של הקפטן וואליד באדיר. באדיר אינו מוצא את עצמו בעמדת הבלם, משחקו איטי והוא אינו מתואם עם השחקנים הקרובים אליו. גוטמן, שהתעקש שۓאגלס דה-סילבה ישחק בקישור האחורי, מחזיר כבר למשחק הקרוב נגד מכבי חיפה את הברזילאי לעמדת הבלם לצידו של הבולגרי אלין טופוזאקוב.

הקישור האחורי יכלול שני שחקנים שבהגדרת אלי גוטמן אינם מפסיקים לרוץ. אביחי ידין, שחקן הרכש מהפועל כפ"ס שמתגבר עלĠפציעה ויחזור לאימונים כבר בסוף השבוע ושי אבוטבול, היחיד ששומר על יכולת גבוהה.

האכזבה נכון לעכשיו היא מהקשר הבולגרי טלקיסקי המגלה חולשה מתמשכת ויוזמן לשיחה על ידי אלי גוטמן ויוסי אבוקסיס כדי לברר את הירידה בכושרו. כמו כן, יתקיימו שיחות עם̠שחקנים נוספים שאינם מצליחים להתקדם.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק