קרבישלי התפטר, גרנט מועמד

המנג'ר של הפטישים התאכזב מאוד ממכירתם של פרדיננד ומקארתני לסנדרלנד והחליט ללכת הביתה. גברהם גרנט הוזעק ללונדון והוא אחד המועמדים לרשת את קרבישלי בתפקיד

יום רביעי 03 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 אלן קרבישלי, מנג'ר ווסטהאם החליט להתפטר היום (רביעי) מתפקידו. הסיבה העיקרית להחלטה הדרמטית של קרבישלי היא מדיניות הרכש הצנועה של המועדון, שלא ניצל את היום האחרון של מועד ההעברות ולא רכש שחקן משמעותי. 

יתרה מכך, הנהלת המועדון הלונדוני החליטה למכור את אנטון פרדיננד, אח של ריו פרדיננד, גם הוא בלם מצטיין לסנדרלנד ועל כך רוב הטענות של קרבישלי, שכמו קߕוין קיגאן התאכזב מאוד שהמועדון לא רכש שחקנים והתחזק כראוי.

הנהלת המועדון אישרה את ההתפטרות והוציאה הודעה בה נאמר: "אנחנו מאשרים את התפטרותו של קרבישלי ומאחלים לו בהצלחה בהמשך הדרך".

התקשרות האנגלית מדווחת שסלאבן ביליץ', מאמן נבחרת קרואטיה, הוא אחד המועמדים המובילים לרשת את קרבישלי בתפקיד. גם הארי רדנאפ מוזכר כמועמד אפשרי.

אולם ל-telesport נודע היום שגם אברהם גרנט, מאמנה של צ'לסי בעונה שעברה הוא אחד המועמדים לתפקיד הנחשק. גרנט, ששהה בישראל ונכח אתמול באיۨוע של אבי נמני, הוזעק ללונדון ע"י גורמים שמקושרים לקבוצה.

המנג'ר הבא של ווסטהאם, יהיה המנג'ר החמישי בשבע השנים האחרונות, מאז רדנאפ עזב ב-2001.

תגובות

טלספורט בפייסבוק