קאמינגס יעזוב. מוריס בספק

מכבי ת"א יודעים שכבר מהשבוע הבא ניתן יהיה להתחיל בהכנות לעונה הבאה וערך השחקנים יקבע בעיקר ע"פ משחקי הפיינל פור. צפוי מו"מ קשה עם מוריס, באסטון עשוי לחזור

יום שישי 02 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד
במכבי ת"א מודים שלהעפלה של הקבוצה לפיינל פור האירופי יהיה גם מחיר כספי לא קטן. השחקן הטוב ביותר של הקבוצה העונה הוא ללא ספק טרנס מוריס ועימו צפוי משא ומתן קשה במיוחד בכול הנוגע לעונות הקרובות.

בכיר במכבי ת"א סיפר אמש: "זה מזכיר את מה שהיה עם אנתוני פארקר ויש סכומים, שלא נוכל לעמוד בהם, סביר להניח ששחקן הגנה כזה יהיה מבוקש בכול קבוצה גדולה באירופה ובנ.ב.א".

במכבי ת"א היה מי שהזכיר את השם של מייסו באסטון, שכיכב בקבוצה עד לפני שנתיים וכשל מקצועית באינדיאנה ובטורנטו, לאחר שהתברר שהוא לא מתאים לליגה הטובה בעולם. למרות שבאירופה הוא נחשב לאחד מהריבאונדרים הטובים ביבשת.

במכבי ת"א מודים שגם מתוך הסגל הקיים יש שחקן אחד, שיעזוב בוודאות וזהו ונטיגו קאמיגנס, שהיה ללא ספק אכזבת העונה של הצהובים. עתידו של ניקולה וויצ'יץ' יקבע בעוד כמה שבועות.

המאמן צביקה שרף עשוי לחתום בקרוב על חוזה חדש,  אם כי עדיין יש פערים כספים. חשוב לציין כי עדיין הצדדים לא ניהלו עדיין מו"מ ממשי והכול בגדר גישושים ראשונים.

תמונות: שלמה חסיד, מדריד.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק