חלמתי על זה בלילה

אלכס גרסיה שהצטיין הערב במשחק מול סיינה עם שלשות מכריעות התרגש בסיום המשחק. צביקה שרף: "אנחנו צריכים כוחות, לא יודע מאיפה נביא אותם"

יום שישי 02 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד

ערב קסום עבר על מכבי ת"א וגם על המאמן שלה צביקה שרף שחוזר למעמד הגמר אחרי כמעט 20 שנה: " עשינו בהגנה את מה שהיינו צריכים לעשות במחצית השניה זה הביא ביטחון בהתקפה, התחלפו הרכבים שחשבנו עליהם קודם וגם כאלה שלא חשבנו קודם, עם הגנה נהדרת ושכל,  אלכס גרסיה והלב שקיים מפה ועד ת"א  עזר לנו להצליח. גם מי שאין לו ניסיון במעמדים כאלה שיחק מצוין,  עכשיו נראה נגד מי נשחק ונצטרך להביא כוחות שאני לא יודע מאיפה נביא" 

צביקה
הוסיף ואמר: היינו כבדים, עם 2000 טון על הכתפיים, ברבע שני קלענו 25 נקודות אבל לא עצרנו בהגנה, לאחר מכן עברנו לתכנית 3 ו-4".

אלכס גרסיה שהצטיין במהלך המחצית השניה: "רציתי לעזור לחברי בהגנה, אבל בסופו של דבר הצלחתילעזור בהתקפה, באתי לעבוד ולתת משחק טוב , חשבתי על המשחק כל הלילה והכנתי את עצמי לרגע הזה, זה יותר ממה שחלמתי עליו".

דיויד בלות'נטאל : "האמנו בעצמנו, הצלחנו לקלוע את נקודות החשובות במחצית השניה, זה מה שאני עושה וזה התפקיד שלי לקלוע סלים, לא משנה את מי נפגוש, כל קבוצה שנפגוש היא חזקה ויהיה לנו משחק קשה מאד"

גיא גודס, עוזרו של צביקה שרף אמר בסיום: "אני חושב שמגיע קרדיט גדול לקהל שהמשיך לעודד אותנו למרות הפיגור הגדול, ברגעים קשים שהכל נראה אבוד השחקנים המשיכו לשמור המשיכו לעשות את הדברים הנכונים וכל הכבוד להם. ניסינו לשנות הרכבים מהתחלה וזה היה נראה מבולבל אבל לקראת אמצע הרבע שלישי חזרנו, מצאנו את השפן הכי זקן ביורוליג, דרק שארפ, שעשה עבודה מדהימה ועשינו את מה שהיינו צריכים לעשות".

שמעון מזרחי: "אני חושב שהדרך מסמלת את מכבי, להיות בפיינל פור בפיגור 18 הפרש ולחזור מזה, זה אומר הכל, ברבע השני שתי הקבוצות קלעו 25 נקודות ואז כבר נכנסנו לתמונה. כל הכבוד לבחורים, הוכחנו מה זה לב ונשמה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק