''מחכה לנו גמר קלאסי''

אחרי שצסק"א הבטיחה את השתתפותה בגמר ביום ראשון מול מכבי תל אביב, התפנה המאמן המצוין שלה, מסינה ואמר: "מחכה לנו גמר קלאסי ונוסטלגי, בסגנון של לייקרס בוסטון". ספאחיה הבטיח לעודד את מכבי.

שבת 03 מאי 2008
שלמה חסיד שליח TELESPORT למדריד
 
לאחר שניצחו את טאו ויטוריה, במשחק מרתק התפנתה המנצחת והמועמדת הבכירה לזכות בתואר, צסק"א מוסקווה ליריבה שממתינה לה בגמר הגדול ביום ראשון. 

את המפגש המסקרן בין הצהובים של מכבי לאדומים של צסק"א הטיב לתאר לא אחר מאשר מאמן הקבוצה המנצחת, האיטלקי אטורה מסינה: "אני מצפה למשחק קשה מאוד ביום ראשון. אחרי התצוגה של סיינה ברבעים הראשונים, אף אחד לא ציפה שמכבי תצליח לחזור, אבל הוותיקים שלה סחפו אותה לניצחון. שארפ, וויצ'יץ ובלוטנאל יהיו בעיה קשה עבורנו ומצפה לנו גמר אירופי קלאסי בין שני סמלים באירופה".

מרכוס גורי, אקס מכבי תל אביב בעבר, חגג את ההעפלה לגמר עם קבוצתו צסק"א וציין: "יהיה נחמד מאוד עבורי לשחק מול מכבי בגמר ולא מצפה לנו משחק קל בכלל".

מנגד, צביקה שרף היה מעט מאופק שנשאל לגבי יריבתו בגמר: "צפיתי במשחק של צסק"א מול ויטוריה והיה משחק יוצא מהכלל. המשחק בין הגבוהים שלהם היה מצויין ואנחנו צריכים  ללמוד ולהתכונן כראוי. נלמד את התרגילים שלהם וננסה לשבש אותם ומנגד לשחק את הכדורסל שלנו. יש להם מאמן מצויין (מסינה) וקבוצה מצויינת".

המאמן שהפסיד לצסק"א, ובעונה שעברה לבש צהוב, נאבן ספאחיה ירד מאוכזב מהמגרש ואמר: "שיחקנו כדורסל נהדר. רק שלוש דקות שיחקנו רע וזה הספיק להם כדי לנצח אותנו. אני מאוכזב שלא אהיה בגמר בכדי לפגוש את מכבי. אני מברך את חבריי במכבי על העפלה לגמר ומאחל להם בהצלחה מול צסק"א".

תמונות: רויטרס.

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק