ברחו מהתחתית

מכבי ת"א הביסה היום את בני סכנין 1:3 והתרחקה 7 נקודות מהקו האדום. ליאור ז'אן (4) כבש למכבי, מסודי (45) עם השני, קמנאן (63) עם השלישי, אבו ריא (71) צימק זמנית

שבת 03 מאי 2008
מערכת TELESPORT
מכבי ת"א הביסה היום את בני סכנין 1:3 לאחר משחק בו סכנין בכלל לא נראתה על המגרש, מכבי שהיתה ראויה לניצחון החל מהפתיחה כבשה כבר בדקה הרביעית מרגליו של ליאור ז'אן שהצליח להגיע לכדור שקרן שהגביה לרחבה דן רומן. 

היכולת של שתי הקבוצות לא היתה טובה במהלך החצי הראשון אבל בדקה ה-45 היה זה מסודי שהכפיל את היתרון הצהוב ועזר לדן רומן להשיג בישול שני במשחק. בדקה ה-63, אסוס שלח כדור מצוין לקמנאן שמזוית קשה השלים את מסכת השערים הצהובה וקבע 0:3. בדקה ה71 היה זה אבוריא שכבש לסכנין והמתיק במקצת את הגלולה המרה בסכנין.

מכבי ת"א התרחקה מהקו האדום מרחק של 7 נקודות עד ליום שני בו תשחק מ.ס. אשדוד מול בית"ר ירושלים אבל לא נראה שהיא תצליח לעשות משהו במשחק הזה.

מחצית ראשונה:

הזדמנות ראשונה לסכנין כבר בשניות הראשונות, מאור בוזגלו קיבל כדור מצויין בדקה ה-1, על סף הרחבה עבר שחקן אחד ונשאר לבד מול יבריץ' אבל בעט היישר לידיו של השוער הצהוב. 

בדקה ה-4, ליאור ז'אן מעלה את מכבי ליתרון 0:1: כדור קרן מצוין של דן רומן, ליאור ז'אן שהתמקם טוב ברחבה הגיע עם ראשו על הכדור ושלח אותו בקלות פנימה 0:1.

לאחר השער נרגע המשחק ואף אחת מהקבוצות לא הגיע לסיכון ממש של שער היריבה, האירוע הבולט של המחצית היה כניסה עם המפרק של קולמה מסכנין בשופט בוחבוט, לא ברור עדיין עם הפגיעה היתה מכוונת או לא..

בדקה ה-45: מסודי הכפיל את היתרון 0:2: בישול נוסף לדן רומן ששלח כדור מצוין למסודי שנשאר לבד מול כהן , מסודי ללא בעיה גילגל את הכדור פנימה בתוספת הזמן של המחצית השניה.

מחצית שניה:

חאמד גנאים הגיע להזדמנות מצויינת בדקה ה-61, כאשר נותר לבדו מול יבריץ' בעט טוב אבל השוער הקרואטי הדף טוב את הכדור לקרן.

בדקה ה-63, יאניק קמנאן כבש את השלישי 0:3: אסוס שלח כדור מצוין לקמנאן שמזוית קשה מול מאיר כהן בעט כדור חד פנימה 0:3.
 
בדקה ה-71, אבוריא צימק ל1:3: אבוריא הצליח להגיע לתוך הרחבה במדויק לכדור שהוגבה מהאגף הימני ובקלות כבש 1:3.

הרכבים:

מכבי ת"א
: יבריץ', גזל, ביזרה, מישאלוב, מסיקה, אסוס, רומן, ז'אן, שבחון, מסודי וקמנאן.

בני סכנין: כהן, רבאח, בטי, קרופניק, באסם גנאים, קולמה, סורמה, חאמד גנאים, חלאיילה, בוזגלו ואפוסטו. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק