דרוש ניצחון טכני

כנראה שמכבי הרצליה זקוקה לבית הדין בכדי לנצח משחק ליגה, הערב מול נתניה הם לא הצליחו לעשות כלום ובסופו של דבר הפסידו. איתי שכטר (80) כבש לנתניה, צגאי (90) עם השני.

שבת 03 מאי 2008
מערכת TELESPORT
מכבי הרצליה ככל הנראה זקוקה לפסיקות בית הדין של ההתאחדות לכדורגל בכדי לנצח משחק ליגה מול קבוצה מצמרת ליגת העל. המחצית הראשונה במשחק מול נתניה היתה משעממת ללא הזדמנויות משמעותיות לאף אחת מהקבוצות.

במחצית השניה היתרון והכישרון של נתניה בלטו מאד למרות זאת היתרון בא לידי ביטוי רק בדקה ה-80 כאשר שכטר קיבל כדור ארוך בתוך הרחבה ובקלות כבש 1:0. עשר דקות לאחר מכן שוב פעם שכטר הפעם  בתפקיד המבשל, פרץ באגף השמאלי ושלח כדור רוחב לצגאי שדחק בקלות את הכדור 2:0.

הרצליה מסתבכת בתחתית כאשר היא רחוקה 2 נקודות בלבד מאשדוד הנמצאת מתחת לקו האדום.

מחצית ראשונה:

בדקה ה-16
, הזמדנות ראשונה ומצויינת למכבי הרצליה כאשר כפיר אדרי פרץ באגף השמאלי והרים כדור מצוין היישר לרגלו של בוקסנבוים, שטראובר תפס אויר ובוקסנבוים בעט לחוץ.

בדקה ה-24, הזדמנות ראשונה לנתניה, טאזאמטה קיבל כדור בתוך הרחבה, אחד על אחד מול שטראובר אבל ספק הוכשל ספק נפל ולא הצליח לבעוט כדור לשער.

בדקה ה-40, דלה ימפולסקי הרים כדור לרחבה שפגע ברגלו של בלם הרצליה, מוריץ וממנו היישר לעמוד השער של אדרי. הזדמנות מסוכנת לנתניה.

מחצית שניה:

דקה 53,
פריצה של איתי שכטר באגף הימני לתוך הרחבה, העביר למרכז לטזאמטה ומ-7 מטרים בעט גבוה מעל השער.

דקה 72, התקפה טובה של מכבי נתניה, איתי שכטר פרץ באגף הימני ומסר כדור טוב לטאזמטה שהיה אנוכי מידיי ובעט לשער במקום לעזוב את הכדור לחברו לקבוצה, אדרי היה במקום כדי לעצור.

בדקה ה80, איתי שכטר מעלה את נתניה ליתרון 1:0 : איתי שכטר גאל את קהל האוהדים בהרצליה מיסוריו עם שער יפייפה לאחר כדור ארוך שקיבל נכנס לרחבה ובקלות בעט פנימה.

בדקה ה-83, כמעט שער עצמי של גולן חרמון לאחר בעיטה טובה של עומר בוקסנבויים מתוך הרחבה. אבל חרמון הציל בסופו של דבר את הכדור מהקו.

בדקה ה-90, צגאי הכפיל את היתרון 2:0: שכטר עבר בקלות את מורץ בלמה של הרצליה ושלח כדור רוחב לצגאי שדחק פנימה.

הרכבים:

מכבי הרצליה
: אמיר אדרי; אסי משיח, חיים מלכה, דייהו דייויס, כפיר אדרי; מהראן ראדי, אסף קריספיס, שלו מנשה, עומר בוקסנבוים; צ'אם אנטויה, דייהו ג'איובה.

מכבי נתניה: לירן שטראובר; טל מעבי, לואיס מרין, גולן חרמון, קלמי סבן; אלמוג כהן, דלה ימפולסקי, שניר גואטה, יחיאל צגאי; איתי שכטר, תיירי טאזמטה.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק