לדוידוביץ אין אומץ לפרוש

שחקנים בנבחרת ישראל מבקשים להפסיק את מחול השדים סביב סוגיית השוער הראשון של הנבחרת. בכירים בנבחרת: "לדוידודיץ אין את האומץ לפרוש מהנבחרת כפי שעשה אוואט לגרנט"

יום חמישי 04 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 דרור קשטן לא הודיע באוۤן רשמי לתקשורת מי יהיה השוער במוצ"ש נגד שוויץ. מתברר שהסיפור מפריע לחלק גדול מהשחקנים.

מבול של טלפונים בנושא מבני משפחה, חברים ואנשים תקשורת שוטף את השחקנים וכאילו המשחק מול שוויץ שולי, במאבק בין דודו אוואט וניר דוידוביץ על אפודת השוער הראשון.

שחקן בנבחרת ישראל אמר: "זה מטריד, כאילו אין משחק נגד שוויץ. השאלה את מי יבחר קשטן למשחק ביום שבת נראית נראית חשובה מהמשחק עצמו".

שחקן וותיק בנבחרת הלאומית: "דרור קשטן טועה, הוא היה צריך להודיע מי השוער שבו הוא מאמין לשוויץ. הנושא היה חייב לרדת מסדר היום וברור שמסע צלב ממתין לקשטן במידה והשוער שישחק יהיה אשם בשער או במהלך שבגללו חס וחלילה נפסיד לשוויץ".

לפני שנתיים וחצי ביקש דודו אוואט לעזוב את נבחרת ישראל במהלך מסע המשחקים בשוויץ ואיי פארו. אחרי המשחק בבאזל מול שוויץ ביקש אוואט לא לטוס לאיי פארו ושוחרר מהטיסה.

ערב קודם לכן, כשנודע לאוואט שהמאמן מעדיף את ניר דוידוביץ', הוא השתולל בבית המלון. בכיר בנבחרת סיפר: "הצעקות של אוואט נשמעו בכל בית המלון כאילו הקירות רעדו. היה קשה להרגיע אותו"

שחקן הגנה בנבחרת הלאומית סיפר: "לדוידוביץ' אין אומץ לפרוש. הוא יודע שמעשהו לא יסלח גם אם הוא בכושר טוב יותר מאוואט. אני מקווה שהעצות שהוא מקבל לא יגמרו לו את הקריירה בנבחרת"

תגובות

טלספורט בפייסבוק