רנספורד גבר על סכנין

מכבי חיצה גברה במשחק אימון 2:3 על בני סכנין, בזכות צמד של הנבחן הגנאי, אוסי רנספורד. ג'ון קולמה גם כן כבש. לוי לגבי הגנאי: נראה מה עושים. מאיר כהן: נחזור יותר חזקים

יום חמישי 04 ספטמבר 2008
אשר גולדברג
 בא לחיפה בחור חדש:רנספורד, החלוץ הגנאי, שהרשים עם צמד אישי, שהוביל לניצחון 2:3 של מכבי חיפה מול בני סכנין במשחק אימון בפגרה הקצרה. 

סכנין דווקא פתחה היטב את המשחק, כאשר בדקה ה-14 הצליח יߠיב לוזון לבשל לפטי יא יא, שמקרוב נגח פנימה. ללא דוידוביץ', שנמצא בנבחרת, סכנין התעלתה וכבשה בשנית. 8 דקות לאחר השער הראשון הצליח וויליאמס לנגוח פנימה את השני לסכנין. 

שתי דקות לפני תום המחצית הראשונה, שער שלישי בכפר גלים. אוסי רנספורד, קәבל כדור מדוייק ממסיללה, שבבעיטה מהירה כבש וצימק את התוצאה. 

שלוש דקות מפתיחת המחצית מכבי חיפה מאזנת את התוצאה, כאשר ג'ון קולמה כבש מצויין מול קבוצתו לשעבר. 10 דקות לפי תום המשחק, פריצה נהדרת מאגף ימין, משומר חילק כדור מצויין לרנספורד, שהߨשית בפעם השנייה וקבע ניצחון למכבי חיפה.

מאיר כהן אמר בסיום: "באנו עם הרכב חסר, הובלנו 0:2, הספסל שלהם הרבה יותר טוב. סך הכל זה משחק אימון טוב, נחזור אחרי הפגרה יותר חזקים."

אלישע לוי אמۨ בסיום: "זה חשוב לנו לשמור על רצף משחקיות. אנחנו רוצים להמשיך בכך, חצי ראשון היה פחות טוב. כדורגל משחקים עד הסוף, והיום זו הייתה דוגמא טובה. רנדספורד לא חדש, הוא יודע לתת גולים, בשביל זה הוא כאן. אנחנו ממשיכים להתקדם". 

האם מכבי חיפה תחתים את רנדספורד? "הוא שחקן שבא הנה במטרה להצטרף, נראה מה אנחנו עושים".

פרדי דוד אמר בסיום: "משחק אימון זה דבר חשוב. בחנו שני חלוצים, אני לוקח איתי דברים מכאן וזהו אנחנו יוצאים ליומיים של חופש. דוס סאנטוߡ הגיע מקרית שמונה, נבחן אותו שוב ונחליט בהמשך".

תגובות

טלספורט בפייסבוק