כדורגל משחקים 10 דקות

10 דקות טובות של הפועל ת"א הספיקו להם לנצח 0:2 את קרית שמונה בשיעמומון הגדול של השבת. ברוך דגו (78) כבש בפנדל, ארביטמן (88) עם השני.

שבת 03 מאי 2008
מערכת TELESPORT
הפועל ת"א ניצחה את קרית שמונה 0:2 והתרחקה מרחק של 5 נקודות מבני יהודה הנמצאת כרגע במקום הלפני האחרון.

על המחצית הראשונה אין כמעט מה לומר כאשר אף אחת מהקבוצות לא הראתה אפילו ניסיון אחד לאיום על השער. המחצית השניה נפתחה גם היא בצורה רעה, כדורגל לא טוב של שתי הקבוצות שלא הגיעו לסיכון ממשי של השער. 

בדקה ה-78 ראובן עובד התחזה ברחבה, השופט קנה את ההתחזות ופסק על פנדל לזכות הפועל ת"א, ברוך דגו ניגש לבעוט את כדור העונשין וקבע 0:1 לת"א. 10 דקות לאחר מכן שלומי ארביטמן קיבל כדור מטלקיסקי בתוך הרחבה ובקלות דחק אותו פנימה 0:2 להפועל ת"א שככל הנראה תישאר העונה בליגת העל.

מחצית ראשונה:

40 דקות של כדורגל משעמם ונטול הזדמנויות של שתי הקבוצות, ההתקפה ראשונה במשחק הגיע רק לאחר 43 דקות כאשר טלקיסקי מסר כדור טוב לג'וניור שהשתחרר יפה ובעט, אלימלך היה במקום כדי לעצור את הכדור בקלות.

מחצית שניה:

בדקה ה-49
התקפה ראשונה לקרית שמונה, גיא צרפתי הכניס את יובל אבידור עם כדור מצויין לתוך הרחבה, אבידור בעט כדור שטוח מחוץ למסגרת.

בדקה ה-78, ברוך דגו מעלה את הפועל ת"א ליתרון 0:1:  ברוך דגו ניגש לבעוט כדור עונשין מ-11 מטרים שנשרק לזכות הפועל ת"א, כבש בקלות ו0:1 לזכות האדומים.

בדקה ה-82 מבצע יפייפה של טלקיסקי שעבר שלושה שחקנים בתוך הרחבה של קרית שמונה אבל בעט כדור לא טוב.

בדקה ה-88, ארביטמן הכפיל את היתרון 0:2:  התקפה מתפרצת יפייפיה של הפועל ת"א טלקיסקי פרץ באגף הימני שלח כדור רוחב לארביטמן שמקרוב דחק פנימה. 

הרכבים:

הפועל ת"א: וינסנט אניימה; עומרי קנדה, וואליד באדיר, אלין טופוזאקוב, יגאל אנטבי; מזואה אנסומבו, שי אבוטבול, ביברס נאתכו, ברוך דגו, דימיטאר טלקיסקי; ופאביו ג'וניור.

קרית שמונה: שביט אלימלך; ברק כבר, יניב לביא, סלאח חסארמה, עמיר נוסבאום; עבאס סואן, גואל צ'רסאווה, גיא צרפתי, עמנואל אמנגואה; פטר אופורקוויה, יובל אבידור

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק