דטרויט וניו אורלינס עלו ל-0:1

חניכיו של פיל סונדארס, פתחו את סדרת חצי הגמר של המזרח ברגל ימין עם ניצחון משכנע 72:91 על אורלנדו של ואן גאנדי, בילאפס קלע 19 לפיסטונס. ווסט הוביל את ניו אורלינס לניצחון על הספרס 82:101

יום ראשון 04 מאי 2008
מערכת TELESPORT

הלילה נפתחו סדרות חצאי הגמר במערב ובמזרח, הפיסטונס לא השאירו סיכוי למג'יק, לאחר שהתפוצצו על אורלנדו ברבע הרביעי בדרך לניצחון ראשון בסדרה. גם במערב היה סיפור דומה, ההורנטס של ביירון סקוט נתנו רבע רביעי גדול שהוביל אותם לניצחון ב-19 נקודות הפרש על חניכיו של פופוביץ'.

דטרויט - אורלנדו 72:91

חניכיו של סונדרס, ידעו להתעלות במשחק הראשון של סדרת חצי הגמר של המזרח מול אורלנדו, בזכות רבע רביעי מצוין, ששבר את הרוח של המג'יק הלילה. המנוע של הפיטונס, צ'ונסי בילאפס תרם 19 נקודות ושבעה אסיסטים בכדי לעזור לפיסטונס לגבור על הקבוצה מפלורידה.

דוויאט האוורד הציר של המג'יק נתן משחק רגוע ביחס למשחקים הקודמים שלו, הסנטר שנחשב אולי לטוב בליגה כיום קלע רק 12 נקודות וקטף רק שמונה כדורים חוזרים, נתונים נמוכים ביחס למה שתורם "הסופרמן" של אורלנדו בדרך כלל.

אומנם המג'יק נחלו תבוסה בעיר המכונית, אך הם צריכים לחשוש יותר מהפציעה של השחקן הטוב ביותר שלהם העונה, שנחבל בידו במהלך המשחק והוא בספק למשחק השני בסדרה. חניכיו של ואן גאנדי, נשברו במהלך הרבע הרביעי בו קלעו רק 14 נקודות מול 26 של המארחים.

הפיסטונס נתנו משחק הגנה משובח בחצי השני בדרך לניצחון ראשון בסדרה שהולכת להיות מאוד מותחת.

ניו אורלינס - סאן אנטוניו 82:101

חניכיו של ביירון סקוט, הוכיחו שוב כמה הם יכולים להיות קטלנים, כאשר הם רצים וקולעים מתי שהם רק רוצים. במהלך המחצית הראשונה הספרס עוד הצליחו לשלוט בקצב המשחק ואף הספיקו להוביל במחצית בארבע נקודות הפרש.

ההורנטס נתנו רבע שלישי מדהים, כאשר הם קולעים 29 נקודות מול 17 בלבד של הספרס, הרבה בזכות דיוויד ווסט שהתעלה עם 30 נקודות. הקבוצה מעיר הג'אז המשיכה לרוץ ולעשות חיים קשים לדאנקן וחבריו לאחר שניצחו גם את הרבע הרביעי בדרך לניצחון ענק על פופוביץ'.

הרכז המצוין של ההורנטס, כריס פול הגיע לעוד יום עבודה בו הוא קולע 17 נקודות ומוסר 13 אסיסטים לחבריו, בעוד שהסנטר של הספרס, טים דאנקן היה במשחק גרוע עם 1-9 מהשדה.
צ'נדלר הוסיף עוד 10 נקודות וקטף 15 כדורים חוזרים בדרך להראות לספרס שהם הולכים להיות יריב עיקש בדרך אל התואר, סטויאקוביץ' קינח עם 22 נקודות.

היחיד שהגיע למשחק אצל הספרס היה טוני פארקר, שקלע 23 נקודות וג'ינובילי הוסיף עוד 19 נקודות בדרך להפסד ראשון בסדרה.


תגובות

2

טלספורט בפייסבוק