בוסטון טיטאה את אטלנטה

נ.ב.א: הסלטיקס פרקו את כל העצבים על הקבוצה של ג'ו ג'ונסון עם 65:99 והעפילו לחצי גמר המזרח, שם מחכים לברון ג'יימס וקליבלנד. הלייקרס עלו ל-0:1 מול יוטה.

יום ראשון 04 מאי 2008
מערכת TELESPORT
 בוסטון סלטיקס היא הקבוצה האחרונה שהעפילה לחצי גמר המזרח והיא עשתה זאת בסטייל עם ניצחון ענק 65:99 על אטלנטה הוקס המפתיעה. 

אטלנטה, שמשכה את בוסטון למשחק שביעי בסידרה שכולם ציפו שתסתיים בסוויפ היתה חסרת אונים מול הגנת הברזל של חניכיו של דוק ריברס וסיימה את דרכה בתבוסה צורמת.

פול פירס הכוכב הוותיק של בוסטון היה זה שהוליך אותה ליתרון מוקדם כבר ברבע הראשון. יתרון שהלך ותפח על ל-18 הפרש במחצית.  בוסטון אימללה את אטלנטה גם במחצית השנייה, כאשר היא הכריחה את אטלנטה לזריקות קשות מבחוץ. קווין גארנט, שהובא לבוסטון גארדן כדי לזכות באליפות ראשונה, הוכיח מה הוא שווה במשחקים הגדולים ומלבד היכולת ההתקפית המדהימה שלו, הוא היה בכל מקום בהגנה.

דוק ריברס העלה את הספסל שלו ברבע הרביעי כדי לתת לכוכבים שלו לנוח לקראת חצי הגמר שמצפה לו מול קליבלנד ולברון ג'יימס, שהגיע עד לגמר ה-נ.ב.א בעונה שעברה. מרווין ויליאמס מאטלנטה הורחק לקראת הסיום בגלל עבירה גסה מאוד שביצע על רונדו.

פול פירס עם 22, וקווין גארנט עם 18 נקודות הוליכו את בוסטון בניצחון הקליל הזה. ג'ו ג'ונסון היה היחיד שתיפקד באטלנטה וקלע 16 נקודות.

ל.א. לייקרס- יוטה ג'אז 98:109 (0:1 ללייקרס)

יוטה שעברה את יוסטון אחרי סידרה מתישה התייצבה למשחק הראשון בסידרת חצי הגמר מול הלייקרס של קובי בראיינט וזה הוכיח כבר מהרגע הראשון שהוא לא מתכוון לעצור בשלב הזה. קובי פשוט אימלל את הגנת יוטה וקלע 24 נקודות כבר במחצית הראשונה מתוך ה-38 שהיו לו בסה"כ.

יוטה כבר הצליחה לחזור מפיגור 18 לפיגור שבע בלבד ברבע השלישי, אך קובי נתן עוד פוש ולא השאיר שום סיכוי לוויליאמס, בוזר והמורמונים, שיצטרכו לשמור את קובי הרבה יותר טוב כדי לעשות משהו הסידרה הזו. למאר אודום (16 נק', 9 ריב'), פאול גאסול (18 נק', 10 ריב', 5 אס'), וסאשה וויאצ'יץ' (15 נק') סייעו לקובי להשיג את הניצחון הזה. מן העבר השני מהמט אוקור, הוביל את קלעי יוטה (21 נק'). דרון ויליאמס, הרבה להחמיץ מהשדה (5 מ-18) אך היה קרוב לטריפל דאבל (14 נק', 9 אס', 9 ריב'). 

צילום: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק