השאירו סיכוי

צ'לסי, קבוצתו של אברהם גרנט ניצחה הערב 2:0 את ניוקאסל והשאירה לעצמה סיכוי לזכות באליפות הפרמיירליג ביום ראשון, מיכאל באלאק (60) כבש לצ'לסי, מלודה (82) כבש את השני.

יום שני 05 מאי 2008
מערכת TELESPORT
צ'לסי, קבוצתו של אברהם גרנט עמדה במשימה וניצחה 2:0 את ניוקאסל והשאירה לעצמה סיכוי לזכות באליפות, צ'לסי תפגוש במחזור הבא את בולטון בבית, כאשר מנצ'סטר תצא למשחק חוץ בוויגן, וויגן אומנם הבטיחה את הישארותה בפרמייר ליג אבל לא הפסידה כבר 9 משחקים רצופים בבית.

צ'לסי פתחה לא טוב את המשחק, בצורה אנמית ולא סיכנה בכלל את שערו של הארפר מניוקאסל, דווקא מייקל אואן היה זה שסיכן את שערו של צ'ך פעמיים במהלך המחצית הראשונה. המחצית השניה היתה טובה בהרבה לקבוצתו של גרנט, ורבע שעה למן הפתחה באלאק כבש בנגיחה כאשר עלה גבוה מעל כולם 1:0, 20 דקות מאוחר יותר פראנק למפארד שלח כדור עומק לפלורן מלודה שהכפיל את היתרון וקבע שביום ראשון הקרוב יהיה לנו פוטו פיניש מדהים בליגה האנגלית


מחצית ראשונה:

20 הדקות
הראשונות של המשחק לא היו מהמוצלחות של צ'לסי שלא הגיע להזדמנויות ממשיות לסיכון שערו של הארפר, גרנט נראה ממש לא מרוצה ממשחק קבוצתו קם מהספספל וניסה להעיר את שחקניו, לעומת זאת בדקה ה-7 דווקא ניוקאסל היא זו שסיכנה את השער כאשר מקייל אואן בעט כדור טוב שעלה מעט גבוה מעל שערו של צ'ך.

בדקה ה-28, שוב פעם ניוקאסל עם הזדמנות מדהימה, מארק וידוקה בעט כדור טוב וקרבאליו העירני היה במקום בכדי להרחיק, מייקל אואן הגיע לריבאונד ובעט במדויק למסגרת, ג'ון טרי באינסטיקנט מדהים של שוער הציל את צ'לסי כאשר הרחיק את הכדור מהקו.

המחצית הראשונה הסתיימה ללא סיכון ממשי של צ'לסי ואברם גרנט יהיה חייב לעשות שינוי במחצית השניה עם הוא רוצה להשאיר לעצמו ולקבוצתו סיכוי בקרב על אליפות הפרמייר ליג

מחצית שניה:

הזדמנות ממשית ראשונה לצ'לסי בדקה ה-53, לאחר שג'ון טרי הגיע לכדור שהוגבה לרחבה ונגח אותו למשקוף שערה של ניוקאסל.

בדקה ה-60, באלאק כובש לצ'לסי 0:1: כדור חופשי מצוין של דידייה דרוגבה הגיע לראשו של מיכאל באלאק שעלה גבוה מעל כולם ונגח יפה פנימה, שער חשוב לצ'לסי ואברם גרנט. 

בדקה ה-82, מלודה כבש 0:2 לצ'לסי:
  פראנק למפארד שלח כדור עומק מצוין למלודה שבקלות מול פרירה בעט את הכדור לרשת.

הרכבים:

ניוקאסל
: הארפר; בייה, טיילור, פייה, אנריקה (נ'זוגביה/77), ג'רמי; באט, בארטון; אוון, וידוקה (סמית'/45), מרטינס.

צ'לסי: צ'ך; פריירה, טרי, קרבאליו (אלכס/79), ברידג'; אסיין, מיקל, באלאק; מאלודה, דרוגבה, אנלקה (פרנק למפארד/66).

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק