גרין: מכבי תא פנתה אליי

בלעדי: בזכות החיבור הטוב בין צביקה שרף ליניב גרין עולה מועמדותו של הסנטר לסגנית אלופת אירופה בשנה הבאה. גרין: פנו אליי ממכבי תל אביב, נראה מה יהיה

יום שלישי 06 מאי 2008
שלמה חסיד
 מכבי תל אביב פנתה ליניב גרין והציעה לו להצטרף לשורותיה בעונה הבאה. גרין הסנטר הישראלי של סמארה הרוסית,  מסיים את חוזהו בקבוצה ויש לו חיבור מצוין עם צביקה שרף שאימן אותו בנבחרת.

גרין שיחק עד העונה במשך שלוש שנים במכבי תל אביב ולא הצליח לבלוט, למרות שבכל קיץ כששיחק בנבחרת ישראל היה מהשחקנים הבולטים.

גרין אמר ל-TELESPORT: "דיברו איתי מצד מכבי. בעוד שבועיים אני חוזר לארץ. עוד לא החלטתי מה אני עושה. באופן עקרוני היה לי קמפיין מצוין עם צביקה בנבחרת בקיץ שעבר, ואני מקווה שיהיה לנו קמפיין מצוין גם בקיץ הזה. אני מקווה שהוא יישאר בנבחרת ואני אוהב אותו".

ראית את המשחק של מכבי נגד צסק"א?

"כן. ראיתי את זה בערוצים הישראלים, כי הרוסים הדבילים התחילו את השידור בחצי שעה של איחור, ואת החצי הראשון ראיתי בערוצים של ישראל. מגיע למכבי מילים טובות על המחצית הראשנה. צסק"א היו גדולים וחבל שלא לקחנו את הגביע.  בעיתוני רוסיה צסק"א זכתה להרבה מחמאות על הזכייה בגביע. אני אומנם לא מבין רוסית, אבל ראיתי שהתייחסו למשחק בצורה בולטת, ולא נשארו אדישים כלפי הזכייה הזאת".

צילום:maccabifans   

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק