2

בניון התערב: שטראובר מגיע

לירן שטראובר, שוערה השלישי של הנבחרת, לא היה אמור לטוס למולדובה. הקפטן ושחקנים אחרים התערבו ושכנעו̠את ראשי הנבחרת לשנות את ההחלטה. קולאוטי פצוע ולא יגיע. כהן: צרם לנו התנהגות הקהל

יום ראשון 07 ספטמבר 2008
אשר גולדברג

נבחרת ישראל חזרה להתאמן היום (ראשון) אחרי התיקו 2:2 אמש מול שוייץ, באיצטדיון רמת גן. הנבחרת מתכוננת למשחק החוץĠהלא פשוט מול נבחרת מולדובה, אבל כעת מתברר כי השחקן המרכזי בהתקפה, רוברטו קולאוטי פצוע ולא יגיע למולדובה.

חלוצה הארגנטינאי של נבחרת ישראל, רוברטו קולאוטי, נפגע בברכו ובעקבות הפציעה הוחלט שיחזור לגרמניה ושם יעבור טיפולים רפואים ולא יגיע עם הנבחۨת למולדובה. 

השוער השלישי לירן שטראובר, שוחרר תחילה, ולא היה אמור לטוס עם הנבחרת, אך בהתערבות הקפטן ושחקנים אחרים שדיברו עם ראשי הנבחרת, שטראובר יצטרף לבסוף לנסיעה בכל זאת.

כהן: גם במולדובה מאוכזבים

ȍ

תמיר כהן, קשר בולטון האנגלית ונבחרת ישראל, נשלח לתקשורת ואמר: "למרות האכזבה, אנחנו לוקחים את העובדה שחזרנו מפיגור והראנו אופי והתיקו רק יעזור להתחבר. כולנו עשינו את כל המאמצים. הנבחרות האחרות עוד יאבדו נקודות והסיכוי שלנו קיים".

כהן המשיך ואמר: "מחר הטיסה שלנו למולדובה, וברור שגם הנבחרת הזו, שהפסידה בבית 2:1 ללטביה, עוברת דברים, שכל נבחרת מאוכזבת עוברת. קשה לדעת איך הם יקחו את המשחק נגדנו. לא היה נעים לשמוע את הבוז מהקהל,זה צרם לנו וכאב, אבל הקהל צריך להבין ӛי הוא צריך לעודד ואני מקווה שזה לא יקרה בפעמים הבאים".

הנבחרת מקיימת אימון שיחרור, טיפולים רפואיים ונכון לבדיקות הראשונות, שעבר קשר בית"ר ירושלים, אבירם ברוכיאן, הוא יטוס עם הנבחרת למולדובה.

דרור קשטן, מאמן נבחרӪ ישראל, עדיין לא החליט מי יפתח ביום רביעי בהרכב הראשון. קשטן אמר ל-TELESPORT: "החל מהיום אני אבדוק את כל הנושא ואתחיל לחשוב על ההרכב".

במשחק בין מולדובה ללטביה, נכח הסקאוט של קשטן, מרדכי שפיגלר, שכבר העۑיר חלק מהדברים המקצועיים למאמן הלאומי.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק