2

לא מאמינים לארקדי

בהפועל ירושלים ובהפועל חולון, שתי הנפגעות העיקריות מהברזתו של גאידמק, תוקפים אישית את אמינותו של המתמודד לראשות עיריית ירושלים. בכיר בהנהלת ירושלים: "לא בונים על ארקדי"

יום שני 08 ספטמבר 2008
שלמה חסיד
 לא רבים זוכרים, אך ארקדי גאידמק נכנס לתודעה הישראלית כאשר נכנס בדלת הראשית כבעלים החדש של הפועל ירושלים בכדורסל. אולם מאז עברו הרבה מים בירקון ובפועל ירושלים כועסים מאוד על ארקדי, שלא מימש את ההתחייבויות הכספיות כלפӝ.

ההתקפות על ארקדי גאידמק נמשכות והפעם גורם בכיר בהפועל ירושלים, בחר לקעקע את אמינותו של המתמודד לראשות העיר.

בכיר בהנהלת ירושלים אמר הבוקר ל-telesport: "לפני שבוע ארקדי פתאום יצר קשר והבטיח לתמוך בקבוצה אבל אנחנו לא מא۞ינים לא. איך אפשר להאמין למישהו שעשה לנו בור כלכלי כזה גדול, שכל יום הוא מצהיר הצהרה שנוגדת את מה שהוא אמר אתמול". 

אותו גורם הוסיף: "ארקדי מנסה להוריד אנשים על הבירכיים בהבטחות שאין להם כיסוי וגם שאתה יורד על הבירכיים לא ߑטוח שתקבל. לא ברור איך חולון  בנתה על ההבטחות שלו ולמה הם לא ראו מה קורה אצלנו ובבית"ר. אנחנו כבר לא בונים על ארקדי, נכון שהוא דאג להצטלם בשבוע שעבר עם דני קליין, אבל כבר מזמן למדו אצלנו לא להאמין להבטחות שלו"

מנכ"ל חולון ļstrong>טובי שוורץ, הוא הנפגע העיקרי מגאידמק, שהבטיח לו לתרום לחולון מיליון שקל כדי שתוכל לפתוח את העונה: "לא האמנתי שארקדי יברח לי אחרי שהוא הבטיח לתרום לנו מיליון שקל, עכשיו אין לי סיכוי לעבור בבקרה. יש עוד חודש וחצי עד הליגה וננסה להתארגן&ͱuot;.

ד"ר אלכס קוטיק, מומחה לאוליגרכים אמר: "אין ספק שלארקדי בעיה כלכלית גדולה מאוד וגם בית"ר בסכנה. מקור הבעיה שלו הוא שארקדי שם את רוב הכסף ברוסיה, במקום לפזר אותו במדינות שונות כמו אברמוביץ'. התנהלותו של ארקӓי אינה הגיונית ומקור המשבר ככל הנראה בדברים שקרו ברוסיה שמשליכים על מה שקרה בארץ. זה נכון שארקדי עשה טעות שהוא התחבר לאנשים מסויימים אבל אי אפשר לומר שהנפילה שלו נולדה בגלל יועץ כזה או אחר. הבעיות שלו מקורן ככל הנראה ברוסיה ואם זה יימשך ככה אי אפשר לפסול ېת האפשרות שהבן שלו סאשה ימכור גם את פורטסמות".

תגובות

טלספורט בפייסבוק