רומא ופיורנטינה אחרי פודולסקי

על פי "הקוריירה דלו ספורט" שתי הקבוצות האיטלקיות שישחקו העונה בליגת האלופות, הצטרפו למירוץ אחרי לוקאס פודולסקי,̠חלוצה הממורמר של באיירן מינכן ונבחרת גרמניה

יום שני 08 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
 עתידו של לוקאס פודולסקי בבאיירן מינכן מעורער מאוד ונכון לעכשי, רוב הסיכויים שכבר בינואר, חלוץ נבחרת גרמניה יעבור לשחק בסרייה א'.

פודולסקי עבר לבאיירן מינכן מקלן ב-2006 כחלוץ העתיד של הבווארים, אך מאז הוא חוסה בצילם של מיߨוסלב קלוסה ולוקה טוני ואינו זוכה לקבל את חולצת ההרכב הראשון.

פודולסקי הפך להיות שחקן ספסל בבאיירן מינכן, למרות שבנבחרת הגרמנית הוא מרשים בשני הקמפיינים האחרונים וגם במשחק האחרון של גרמניה ביום שבת מול ליכטנשטיין הוא הרשים וכבש צמד במסגרתĠמוקדמות מונדיאל 2010.

הסיפסול של פודולסקי גרם לחלוץ להתראיין לכלי תקשורת בגרמניה ולהביע באופן פומבי את רצונו לעזוב. בעקבות אותו ראיון הביעה ריאל מדריד עניין בחלוץ, אולם היום מפרסם ה"קוריירה דלו ספורט" האיטלקי שרומא ופיורנטינה הצטרפו̠גם הן למרדף אחרי פודולסקי.

הג'יאלורוסי התעניינו בפודולסקי כבר בקיץ, אך בסופו של דבר החתימו את חוליו באפטיסטה הברזילאי של ריאל מדריד. גם פיורנטינה מביעה עניין בחלוץ ותנסה לרכוש אותו עם פתיחתו המחודשת של חלון ההעברות בינואר.

גם רומې וגם פיורנטינה תשחקנה העונה בליגת האלופות, כך שפודולסקי בכל מקרה יוכל ליטול חלק במפעל היוקרתי גם אם יעזוב את באיירן.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק