אלון גל מכה שנית

אלון גל, המומחה למוטיבציה העביר לחניכיו של פרדי דוד, סדנה נוספת בכול הנוגע לווינריות, כאשר המסר החשוב שיצא מהשיחה היה: "הולכים לנצח בקריית שמונה"

יום רביעי 07 מאי 2008
אשר גולדברג

 אלון גל, המתמחה בשיחות מוטיבציה הרצה שוב לשחקני מכבי הרצליה "בבית דניאל" אשר בזיכרון יעקוב. אחת הסיבות לשיחה הייתה שרשרת האירועים האחרונים, שנקשרו עם הקבוצה מהשרון. 

כזכור, הניצחון הטכני של הקבוצה מול בית"ר ירושלים נדחה בעקבות עירעורם של קבוצות התחתית. בנוסף, הרצליה נחלה הפסד ביתי מול נתניה שהוריד עוד יותר את מורל השחקנים.

בהרצליה לא נשארו אדישים למצב, אריאל שיימן, יו"ר הקבוצה החליט לכנס את הקבוצה שלו היום (רביעי) לסדנת גיבוש לקראת המשחק החשוב של הקבוצה מול קריית שמונה בשבת. מיד לאחר תום האימון של האחרונים יצאה הקבוצה מהרצליה צפונה לעבר זיכרון יעקוב, שם קיימה ארוחת גיבוש "בבית דניאל", כאשר בסיומה נכחו כול השחקנים והקשיבו להרצאה של "המומחה לווינריות", אלון גל.

הסובבים את המועדון בטוחים כי הקבוצה של שיימן לא תרד ואף תחזור למסלול הניצחונות כבר בשבת הקרובה מול הקבוצה של רן בן שמעון במבצרה. המסרים עליהם גל שם את הדגש היו האמונה, היכולות והחיבור המיוחד ברצון של ההנהלה והשחקנים לנצח ולרשום שנה נוספת בליגת העל.

שחקן בקבוצה התייחס לאירוע אליו כונסו שחקני הקבוצה: "אני מאמין שהשיחה הזו חדרה לכולנו עמוק לראש וללב. גם בלי דייהו דיווס שהוא מעוז ההגנה צריך לנצח ולהשכיח את הכול הדברים המוזרים שקרו מאז שפסלו לנו את הניצחון הטכני על בית"ר ירושלים ואת ארועי המשחק בין מ.ס אשדוד לבית"ר ירושלים. 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק