ריאל חגגה מול בארסה

הביסה אותה 1:4 במשחק ה"סופר קלאסיקו" והמשיכה את חגיגות האליפות אותן החלה בתחילת השבוע. ברצלונה תשחק במוקדמות ליגת האלופות.

יום חמישי 08 מאי 2008
מערכת TELESPORT

ריאל מדריד, שזכתה ביום ראשון האחרון באליפות, אירחה את ברצלונה במשחק "הסופר קלאסיקו" הכה טעון. ברצלונה רצתה "להמתיק את הגלולה" של העונה העגומה אותה תסיים ללא תארים בכך שתהרוס ליריבתה המושבעת את חגיגות האליפות, אך נראה היה שהיא לא הגיעה למשחק.

כבר בדקה ה-13, עלתה ריאל ליתרון מרגלו של הקפטן, ראול, שבעט מ-20 מטרים לאחר שהגנת ברצלונה נכשלה בהרחקת הכדור.

ריאל לא הסתפקה בשער בודד וכבר בדקה ה-21 רובן הכפיל את היתרון בנגיחה לאחר הגבהה מדויקת של גוטי מכדור חופשי. ה"בלאנקוס" ירדו ביתרון 0:2 במחצית.

עם פתיחת המחצית השנייה נראה היה שברצלונה תנסה לקחת את העיניינים לידיים אך אחרי ניסיון של בוז'אן קרקיץ' שלא צלח, ריאל חזרה לשלוט בעיניינים.

בדקה ה-63, דיארה מצא את היגוואין חופשי ברחבה וקבע 0:3. היגוואין שכבש את שער האליפות של ריאל השבוע, כובש גם מול בארסה והופך את התוצאה לתבוסה.

בדקה ב-79, ריאל זכתה בפנדל אחרי שהגבהה של רוביניו נהדפה מידו של פויול ברחבה.רוד ואן-ניסטלרוי ניצב על הנקודה הלבנה ודייק.0:4 לריאל.


בדקה ה-87, הנרי מצא עצמו מול קסיאס אחרי מסירה של מסי וצימק ל-1:4. 
איך שלא מסתכלים על זה ברצלונה יצאה מושפלת הערב מ"הסנטיאגו ברנבאו" במדריד במשחק שיכל להציל מעט מכבודה אחרי שכה איכזבה את אוהדיה השנה. אם לא די בכך, ויאריאל הבטיחה הערב את המקום השני, כך שברצלונה לא תעלה אוטומטית לליגת האלופות ותצטרך לשחק במוקדמות בקיץ.צילום: רויטרס

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק