ערב ישראלי

נתחיל במגרש המכתש, שם תארח הפועל ר"ג החזקה את בני לוד המגמגמת, במסגרת משחקי הבתים של גביע הטוטו בלאומית. נמשיך במשחקה החשוב שӜ הנבחרת האולימפית בגרמניה מול הנבחרת המקומית המעולה

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT
בין משחקי גביע הטוטו בליגה הלאומית למשחקים המכריעים ӑקרב על הכרטיס לגביע אירופה עד גילאי 21, Telesport עורך עבורכם סקירה של המשחקים החמים והמלצות הווינר.

משחק מספר 2: הפועל רמת גן - בני לוד

הפועל ר"ג מגיע למשחק שעל הנייר נראה קל. עם ניצחון בליגה (2:3Ġעל הפעול ירושלים) ושלושה ניצחונות ותיקו בגביע הטוטו עד כה, נמצאים האדומים במקום השני בבית 1.

הפועל לוד נראית פחות טוב ובמאזנה בבית עד כה שתי ניצחונות ושני הפסדים. בליגה הפסידה לוד  0:3 לאחי נצרת ויחד עם העונש שספגה לפני פתיחת העונה יש במאזנה מינוס 3 נקודות, דבר שלא מוסיף למוראל השחקנים.

לוד תתקשה לשחק במגרש המכתש מול הקבוצה הביתית ולא תחזור עם הנקודות. הימור: 1 היחס: 1.65


משחק מספר 14: גרמניה - ישראל
שתי הנבחרות מגיעות למשחק המכריע על העלייה לאליפות אירופה עם מספר נקודות זהה (16). השתיים מקדימות את צפון אירלנד לה 12 נקודות בלבד וכתוצאה מכך הבטיחו כל אחת את אחד משני המקומות הראשונים בבית.

ובכל זאת יתרונה של הנבחרת המארחת ברור. הפӨש השערים של גרמניה (21) גבוהה בהרבה על זה של ישראל (11) ולא ניתן למחיקה במשחק אחד, במיוחד כאשר מדובר בגרמניה החזקה. המשחק הראשון בקמפיין בין השתיים, כאן בישראל, הסתיים בתיקו 2:2 אך בגרמניה לישראל יהיה קשה הרבה יותר. הימור: 1 היחס: 1.40

תגובות

טלספורט בפייסבוק