אני גאה בשחקנים

מאמן הנבחרת הצעירה של ישראל, מוטי איווניר, חגג עם שחקניו העפלה לפלייאוף על אליפות אירופה: "זה מסוג המשחקים הקשים ביותר. מגיע לשחקנים כל הכבוד על לחימה של 90 דקות". אבי לוזון: "יש בסיס לאמונה שלי"

יום שלישי 09 ספטמבר 2008
מערכת TELESPORT

שחקני נבחרת ישראל סיימו את משחקם מול נבחרת גרמניה בתיקו 0:0, וכשקיבלו את הבשורה על עלייתם לפליאוף החלו בחגיגות תוך כדי שהם רוקדים ושרים.

מאמן הנבחרת, מוטי איווניר, סיכם את המשחק: "זה מסוג המשחקים הקשים ביותר̬ לשחק מול גרמניה, שיש לה שחקנים בליגת האלופות. אנחנו יודעים מה זה לבוא לכאן ולנסות להוציא תוצאה טובה, מגיע לשחקנים כל הכבוד על לחימה של 90 דקות. שרן החמיץ הזדמנות בדקה ה- 92 לנצח את המשחק מ-2 מטרים. אני גאה בשחקנים. היו לנו דקות טובות יותר ופחות יותר, אבלȠעל לחימה כזאת מגיע כל הכבוד. הגרמנים ידעו שתיקו 0:0 יעלה אותם, בגלל היתרון בשערי החוץ מה- 2:2 בישראל".

"גיא אסולין היה כבר בכוחותיו האחרונים, וראו זאת במגע הפיזי מולם. גיא שיחק ביום שישי 90 דקות מול לוקסמבורג, והיתה בעיה עם כושר מבחәנתו. אבל ב- 60 דקות שהוא שיחק הוא השקיע הרבה ועשה דברים יפים. אנו צריכים לשמוח שהשחקן הזה נמצא בכדורגל הישראלי. המטרה שלנו היא לעשות הישגים ולהגיע לאליפות אירופה ולספק שחקנים לנבחרת הבוגרת. השחקנים פה השיגו חוויה ונסיון שיתרמו להם המון בנבחרת הבוגרת&ͱuot;.

אבי לוזון, יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שצפה במש

תגובות

טלספורט בפייסבוק