שבת של קרבות תחתית

מחזורי הסיום של הליגות בארץ ובאירופה מספקים לנו משחקי הכרעה ב-2 קצוות הטבלה ואנו נתמקד במשחקי תחתית כשבמוקד פתח תקווה מארחת את כפר סבא ופאריס נלחמת על חייה

יום שישי 09 מאי 2008
מערכת TELESPORT
עוד שבת של כדורגל ועוד שבת של מאבקי תחתית. הליגה הישראלית מספקת לנו ליגה בעלת שש קבוצות הנלחמות על חייהם בליגת העל ואנו נתמקד ב-2 משחקים וביניהם קרב התחתית בין פתח תקווה לכפ"ס ובמשחק של קבוצת הפאר פאריס סאן ג'רמן המפוארת המנסה בכוחותיה האחרונים לשרוד לעונה נוספת.


משחק 33: מכבי פתח תקווה - הפועל כפר סבא (+1)

מכבי פ"ת ממשיכה להתדרדר לה אט אט אל כיוון הקו האדום ובשבת מפסידה לבני יהודה ומסיימת עוד משחק ללא שער, משחקה התשיעי ללא שער זכות.

הפועל כפ"ס מגיעה לאחר ניצחון חשוב על מכבי חיפה, ניצחון הממקם את הירוקים של אוחנה מרחק 5 נקודות מהקו האדום.

לכפר סבא מאזן חוץ טוב מהמאזן הביתי, כאשר בחוץ היא משיגה 22 נקודות לעומת 12 ביתיות בלבד. לפ"ת שישה הפסדי בית אך המאזן עם המחזורים החולפים מחמיר.

בעוד בפ"ת ההתקפה מורכבת מ-2 שחקנים צעירים וקבוצה שלא מצליחה לכבוש זמן רב, כפ"ס מגיעה למשחק רגועה לאחר הניצחון בשבוע שעבר ויודעת שנקודה ככל הנראה תספיק לה על מנת להבטיח את ההישארות בליגה, וכך חניכיו של אוחנה יעשו.

ההימור: 2, היחס 1.45

משחק 45: הפועל קריית שמונה - מכבי הרצליה

הפועל קריית שמונה חוזרת צפונה למשחק ביתי לאחר ההפסד בשבוע שעבר להפועל ת"א שהרחיק אותה 3 נקודות ממכבי נתניה ההמוקמת שניה וממקם אותה בשיויון נקודות עם סכנין.

להרצליה משחק חסר להשלים בטדי מול בית"ר אבל כרגע היא נמצאת במקום ה-11, מתחת לקו האדום המוליך אל הליגה הלאומית ותסיים את העונה ללא שחקנה אולי הטוב ביותר שנפצע, דייהו דיוויס.

אמנם להרצליה מאזן משחקי החוץ עולה לע מאזן משחקי הבית, כשהיא משיגה שבעה נצחונות חוץ, אך לקריית שמונה מאזן בית פנטסטי הכולל שני הפסדים ביתיים בלבד.

להרצליה סגל שחקנים מהחלשים בליגה אם לא החלש ביותר, ומול קריית שמונה בעלת הביתיות המובהקת הרוצה לסיים את העונה הגדולה שהיא מציגה עם כרטיס לאירופה, היא לא תוכל להוציא נקודות.

ההימור:1, היחס 1.8

 משחק 68: פאריס סאן ג'רמן - סט.אטיין

2 מחזורים לסיום העונה ממוקמת קבוצת הפאר פאריס זאן ג'רמן במקום ה-17 המוביל אל הליגה השניה, כשהיא בשיויון נקודות עם 2 הקבוצות שמעליה, טולוז ולאנס.

פאריס מארחת את סט אטיין, הממוקמת במקום החמישי בליגה ונאבקת על מקום באירופה לעונה הבאה.

הקבוצה האורחת מגיעה למשחק לאחר 8 משחקים ללא הפסד בהם ספגה 3 שערים בלבד, אך חשוב לזכור כי במפגש הקודם העונה בין הקבוצות ניצחה פאריס והעובדה החשובה מכל היא כי לסט. אטיין ארבעה ניצחונות חוץ העונה.

מנגד, פאריס העונה עם ארבעה ניצחונות ביתיים בלבד אבל הקבוצה במצב רח מרומם לאחר ההעפלה לגמר הגביע שם תפגוש את ליון ושני משחקים ליגה ללא הפסד.

קבוצת הפאר מפאריס תנצל את המסורת וגודל המועדון על מנת לנצח בתוצאה דחוקה ולקוות להישאר עונה נוספת בליגה הצרפתית הבכירה.

ההימור: 1, יחס 1.6


בהצלחה לכל המהמרים!

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק