מצפה לנו משחק ߜא קל

צביקה שרף, מאמן נבחרת ישראל בכדורסל מזהיר מפני הצ'כים, אותם יפגוש הערב: "הצ'כים לא פראיירים, מקווה שנחזור הביתה מרוצים". מאיר טפירו: "ניצחון חוץ ישפר את הסיכויים להעפיל"

יום רביעי 10 ספטמבר 2008
שלמה חסיד
 נבחרת ישראל תשחק הערב מול צ'כיה במסגרת המחזור השלישי של טורניר מוקדמות אליפות אירופה, בניסיון לרשום ניצחון חוץ ראשון בקמפיין.

מאמן הנבחרת, צביקה שרף, משדר אופטימיות זהירה, אך מזהיר מהצ'כים: "אנחנו רוצים לנצח אבל הצ'כים לא פראיירים. בטח שלא מצפה לנו משחק קל אבל אפשר לעשות את זה ונקוەה שנחזור הביתה מרוצים".

מאיר טפירו הקפטן, שלוקח את הנבחרת על גבו בטורניר אמר: "ניצחון חוץ ישפר משמעותית את הסיכוי שלנו להעפיל. יהיה קשה לעלות בלי לנצח בחוץ. חס וחלילה אף אחד לא מזלזל בנבחרת צ'כיה, אבל אנחנו חייבים לנצח ואני מקווה שנעשה את זה".

ליאור אליהו, שהצטייין במשחק הראשון מול בריטניה אמר: "אני לא חושב שיש מישהו בנבחרת שמתעסק בנושא התנאים ובתי המלון. יש לנו משימה לאומית חשובה ורק היא מעניינת אותנו. אני מאמיןȠשננצח למרות שבכל מקרה מצפה לנו משחק קשה מאוד מול יריבה ראוייה".

המאמן מולי קצורין, ששלושה משחקני קבוצתו נימברוק משחקים בנבחרת אמר: "אני חושב שישראל עדיפה ומועמדת לניצחון, לדעתי הנבחרת תחזור הביתה עם ניצחון חוץ ראשון̠בקמפיין שתיתן לה מקדמה מוראלית לקראת אנגליה ואסור לה להגיע למשחק האחרון בלי ניצחון חוץ כי אז עלול להיווצר מחסום פסיכולוגי".

גם אנשי הכדורסל בארץ אופטימיים לקראת המשחק הערב.

מאמן מכבי ת"א אפי בירנבוים:" אני מאמין שישראל תנצח את צ'כיה ותהיה באליפות אירופה, הנבחרת שלנו טובה יותר מהצ'כים ומועמדת לסיים את הבית במקום הראשון. אופתע אם לא ננצח".

תגובות

טלספורט בפייסבוק