יוטה חזרה לחיים

אחרי שני הפסדים בחוץ ללייקרס, חזרו הג'אז הביתה והזכירו לכולם שהם לא אמרו את המילה האחרונה, עם ניצחון גדול 99-104. המשחק הרביעי בסדרה ייערך בעוד יומיים

שבת 10 מאי 2008
נחום דידי
 החזרה לסולט לייק סיטי, עשתה טוב לחניכיו של ג'רי סלואן ובמשחק גדול ניצחה יוטה ג'אז את לוס אנג'לס לייקרס, של פיל ג'קסון והג'אז הצליחו להנחיל לסגולים הפסד ראשון בסדרת הפלייאוף, אחרי הסוויפ מול דנבר ושני ניצחונות על יוטה, בשני המשחקים הראשונים.

המשחק נפתח בתנופה של הלייקרס וכבר 3 דקות מהפתיחה הובילו הלייקרס 11-3,אלא שיוטה התעשתה מהר, חזרה מפיגור וירדה בסוף הרבע הראשון עם שוויון 23-23. 

ברבע השני הג'אז לחצו על הגז ונתנו משחק הגנה טוב, כשברבע הזה גם יוטה עלתה להפרש השיא שלה במשחק (36-49) ומשם ועד לסיום המשחק היא לא שמטה אותו, למרות שלקראת הסוף, לייקרס הצליחו לצמצמם את הפער.

קרלוס בוזר היה הקלע המצטיין של הג'אז וסיים עם טריפל דאבל שכלל 27 נקודות  ו-20 כדורים חוזרים, כשגם דרון וויליאמס מסיים עם טריפל דאבל של 18 נקודות ו-12 אסיסטים.
 מהמט אוקור הוסיף 22 נקודות.

אצל הלייקרס, בלט כרגיל קובי בראיינט שסיים עם 34 נקודות, דרק פישר סיים עם 13 נקודות וגם למאר אודום סיים עם 13 נקודות והוסיף גם 12 כדורים חוזרים.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק