לא נתקלתי בכזו אדישות

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר הגיע לאימון הקבוצה ונזף בשחקנים: יושבים פה שחקנים שלא הפנימו שהם משחקים במכבי חיפה. לא זכור לי ששחקנים שלי הפגינו כזה חוסר אכפתיות

שבת 10 מאי 2008

 נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, ביקר הבוקר (שבת) באימון המסכם לקראת המשחק מול מכבי תל אביב (ראשון, 20.50) ולא חסך שבטו משחקניו, המגלים יכולת נרפית מזה תקופה ארוכה.
הנשיא נזף בשחקניו ואמר: "יושבים פה שחקנים שכנראה לא הפנימו שהם משחקים במועדון כמו מכבי חיפה ואינם מודעים למשמעות ההופעה במדיו. מאז שרכשתי את המועדון בשמת 1992 לא זכור לי ששחקנים שלי הפגינו חוסר איכפתיות וחוסר רציניות כפי שאתם מפגינים כבר תקופה ארוכה. לשבת מהצד ולראות אתכם משחקים, ממש לא נעים בלשון המעטה. כדאי לכם להתעורר.  העונה הזאת אבודה ונשאר לכם להתחיל להילחם בארבעת המשחקים שנותרו. אתם חייבים את זה לעצמכם, למועדון וכמובן לאלפי האוהדים שלנו שאוכלים את הלב. אלה לא משחקים קלים אבל אסור לשכוח שאנחנו מכבי חיפה".

אחרי ה"שטיפה" התכנסו הנשיא שחר, המנכ"ל איתמר צ'יזיק, המאמן רוני לוי, הצוות הרפואי והשוער ניר דוידוביץ, ודנו בתאריך בו אמור השוער לעבור את הניתוח בברכו. על דעת כל הצדדים נקבע שמועד הניתוח ייקבע בימים הקרובים כדי שדוידוביץ יספיק להחלים ממנו ולהיות כשיר לקראת פתיחת העונה הבאה.

 דוידוביץ ( שכנראה לא ישחק) התאמן בחדר הכושר. עומרי אפק נעדר עקב מחלה וספק אם יעמוד לרשותו של לוי מול מכבי תל אביב.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק