ערב שחור לכדורסל

אנשי הכדורסל קיבלו בהפתעה את ۔תבוסה של ישראל לצ'כיה, אבל חושבים שיש עוד סיכוי לקמפיין. דורסמן: לא צריך להרוג אף אחד. ארואסטי: לא צריך להישבר. קטש: אפשר לעלות

יום רביעי 10 ספטמבר 2008
שלמה חסיד

ההשפלה של נבחרת ישראל בצ'כיה, הפתיעה רבים אפילו את גדולי כדורסלני והמאמנים הישראלים כאן בארץ.  אף אחד מראשי הכדורסל של ישראל לא האמין שהנבחרת תובס בצ'כיה 70:91.

מולי קצורין, מאמן נימבורג הצ'כית, שנכח במשחק אמר לפני המשߗק כי ישראל תנצח בקלות. הערב הוא נשמע מופתע: "התוצאה מאוד מפתיעה, אבל יש ערבים כאלה בכדורסל. צ'כיה נכנסה טוב למשחק, אני חושב שישראל לא אמרה את המילה האחרונה בקמפיין. יש בכדורסל ימים כאלה, השחקנים ניסו ורצו אבל זה לא הלך. זה קורה".

המאמן ̨לשעבר) של האלופה, הפועל חולון, מיקי דורסמן: "התוצאה מאכזבת מאוד. זהו בהחלט יום שחור לכדורסל הישראלי, אבל לא צריך להספיד את הנבחרת הזאתי וגם לא את צביקה שרף, שהוא בעיניי מאמן גדול. יש גם ערבים כאלה בכדורסל, כמו שבשנה ראינו מהם נחת, ככ۔ יש גם הפסדים צורבים. לא צריך להרוג אף אחד".

מוטי ארואסטי: "מבאס להפסיד ככה. אבל אני חושב שעדיין יש סיכוי, כבר היו בכדורסל ערבים קבוצות שהפסידו בהפרש גבוה, וחזרו לעצמם. לא צריכים להרוג אף אחד, אני מקווה שעדיין יש סיכוי ߜהגיע לאליפות אירופה ושאף אחד לא ישבר".

עודד קטש, מאמן גליל עליון/גלבוע: "חבל שזו התוצאה. אני עדיין חושב שאפשר להעפיל לאליפות, אם ננצח את אנגליה ואת  משחקי הבית, אפשר לעשות את זה. צריך להמשיך ולהאמין".

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק