עוד שער לעומר גולן

בלגית: עומר גולן כבש שער בניצחון 0:3 של לוקרן מול רוסלארה, במחזור הסיום של העונה. יצחקי וברדה הפסידו לליאז'. טועמה לא שותף. גילי ורמוט שיחק 70 דקות בניצחון. קפריסין: ניצחון נהדר לקלינגר

שבת 10 מאי 2008
מערכת TELESPORT

הלייגה הבלגית הגיעה לסיומה, לאחר 34 מחזורים מלאים. עומר גולן, כבש שער בניצחון 0:3 בניצחון של לוקרן מול רוסלארה. גילי ורמוט היה שותף 70 דקות בניצחון 0:3 של גנט מול דנדר חוץ. ברק יצחקי ואליניב ברדה, שותפו 90 דקות בהפסד 2:0 מול סטאנדרד ליאז' ללא טועמה.

המחנה הישראלי בבלגיה הגיע לסיומו. נציגנו הישראלים סיימו את העונה המצויינת, שבה סלים טועמה זכה באליפות עם סטאנדרד ליאז'. טועמה, שלא שותף במשחק הניצחון 0:2 מול גנק, ראה כיצד קבוצתו מנצחת.

השער הראשון של ליאז' הגיע בדקה ה-23 כאשר מבוקאני כבש. גנק ניסתה לחזור, כאשר מצבים מצויינים של אליניב ברדה וברק יצחקי, לא הצליחו להכניע את ההגנה החזקה של האלופה הטרייה. חמש דקות לפני תום המשחק חתם מילאן יובאנוביץ' את התוצאה של המשחק. בתוך תוספת הזמן הורחק ויטסל משורות ליאז'. 

לא רחוק משם עומר גולן, החלוץ הישראלי הפורה של לוקרן, כבש שער בניצחון האדיר 0:3 מול רוסלארה.

השער הראשון היה של עומר גולן בדקה ה-44, שהרשית מול היריבה. במחצית השנייה הוסיפו קאמרה (89) ומבאיו (90) לזכות המארחת. 

גילי ורמוט שותף 70 דקות במשחק הניצחון 0:3 של גנט מול דנדר. מאריץ' כבש את הראשון בדקה השלישית. גראנקרוב הוסיף בדקה ה-23 ואזופיפה חתם את התוצאה בדקה ה-63. 

סטאנדרד ליאז' סיימה את העונה במקום הראשון עם 77 נקודות. אנדרלכט סיימה שנייה עם 70 נק' וקלאב ברוז' עם 67 נק'. גנט וגילי ורמוט סיימו את העונה עם 52 נק' במקום השישי. יצחקי וברדה סיימו במקום ה-10 עם 45 נק'. לוקרן ועומר גולן רק במקום ה-11 עם 42 נק'.

קפריסין: ניצחון מצויין לקלינגר

הליגה הקפריסאית נכנסת לישורת האחרונה בפלייאוף. ניר קלינגר וקבוצתו, לרנקה השיגו ניצחון גדול 3:5 בבית מול אומניה ניקוסיה. פאמגוסטה, השיגה ניצחון 0:3 מול אפועל ניקוסיה.

ניר קלינגר, מאמנה הישראלי של לרנקה, שמחוזר מאוד בקבוצה לקראת העונה הבאה, השיגה ניצחון נהדר. דווקא ניקוסיה עלתה ליתרון בדקה ה-14, כאשר פאלביו כבש. לפני תום המחצית השווה רהאנם את התוצאה.

שלוש דקות במחצית השנייה קינגלסי קבע מהפך לזכות לרנקה. 4 דקות בדיוק החזיק היתרון, כאשר איקוים השווה את התוצאה. המשחק המשיך להיות מסקרן, כאשר מגוני מניקוסיה הפך בשנית את התוצאה (75).

היתרון החזיק בדיוק שלוש דקות, כאשר רהאנם השווה את התוצאה, עם שער שני. מכאן ראינו רק קבוצה אחת, קטינינהו (85) וניופוי (90) הוסיפו שני שערים עבור לרנקה, שחתמו את התוצאה.

מחר (ראשון) יארח יוסי מזרחי ואפולון לימאסול, את APOP קינוארס, במשחק של הפלייאוף התחתון בקפריסין.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק