מכבי מתכננת מהפכה בקיץ

בלעדי: במכבי לא עוברים לסדר היום בעקבות הכישלונות בליגה ואם הקבוצה תפסיד את האליפות, מחצית משחקני הקבוצה יאבדו את פרנסתם. צביקה שרף מבוקש באירופה. שחקן בכיר: "יש בקבוצה אווירה לא טובה"

יום ראשון 11 מאי 2008
שלמה חסיד
רק לפני שבוע הכול היה נראה ורוד במכבי, שהפעילה לגמר היורוליג ונראתה מצויין. אולם מאז ההפסד בגמר היורוליג לצסק"א מוסקבה, וגם לפני הפיינל-פור, משהו רע מאוד עובד על קבוצתו של צביקה שרף בליגה המקומית.

 במכבי ת"א מתכננים מהפכה גדולה בקבוצה, במידה ומכבי תפספס אתהאליפות, לראשונה מאז תחילת שנות ה-90.

לא רק המאמן צביקה שרף יילך הביתה, אלא גם מעל מחצית משחקני הקבוצה, כולל שחקנים שיש להם חוזים, עשויים לשלם את המחיר ולאבד את מקום פרנסתם. 

בקבוצה קיימת הרגשה רעה מאז ההפסד לפני שבוע לצסק"א ולמרות איסור הראיונות אמר שחקן בכיר ל-telesport: "מאז יום ראשון אחרי הגמר מצב הרוח הידרדר וזה השפיע כמובן על המשחק מול גליל. צריך להבין שהפסדנו בגמר גביע אירופה, למרות שהאמנו בעצמנו שאנחנו מסוגלים לקחת את התואר וזה פגע לנו בביטחון העצמי. עכשיו צריך להתרכז בליגה כי כולם רוצים שתהיה אלופה חדשה ולא יחכו לנו".

המאמן צביקה שרף לא ממהר לחתום במכבי אחרי שקיבל הצעות טובות מאירופה. ההצלחה של שרף בזירה האירופה, העלתה את מניותיו של שרף והפכה את שמו לאטרקטיבי מאוד עבור קבוצות מצמרת היורוליג.

נראה שלשרף לא תהיה בעייה למצוא קבוצה טובה יותר אם מכבי תוותר עליו. 

מי שמעוניין לחזור לתפקיד המנג'ר בלבד הוא פיני גרשון, שלא רוצה לאמן. במקרה כזה אמורים ארז אדלשטיין או שרון דרוקר להתמנות למאמן הקבוצה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק