אני מודה לשחקנים קודם כל

אנגליה: כריסטיאנו רונאלדו, השחקן שכבש במשחק האליפות, מרכין ראש לחבריו לקבוצה: יש לנו את השחקנים הטובים באנגליה. פרגוסון: עכשיו צריך את גביע אירופה

יום ראשון 11 מאי 2008
מערכת TELESPORT

חגיגות האליפות של מנצ'סטר יונייטד, ימשכו כיאה לאלופה טרייה לאורך כל הלילה. בינתיים שמרו השחקנים על איפוק וכבוד מול הקהל של וויגאן, כמו שצריך להיות. בינתיים הראש של השחקנים, איך לא, במוסקבה.

המאמן הסקוטי האגדי, של מנצ'סטר יונייטד, אלכס פרגוסון אמר בסיום: "המשחק הכי קשה של העונה? אחרי שאתה משחק את המשחק הכי גורלי בחוץ, זה בהחלט קשה. היו רגעים מותחים, היו רגעים מצויינים, אפילו הגשם הגיע, אבל שום דבר לא יכל לעצור אותנו. 

"היה לנו גם לא מעט רגעים שהיינו לא טובים, החמצנו לא מעט. השוער שלהם (קירקלאנד) היה מצויין, בסופו של דבר התפללתי לשער שני. מי אם לא גיגס, השחקן הותיק שלנו נתן לנו זאת, זה פנטסטי. לגבי פרישה? כמה פעמים עוד אשמע זאת". 

על הקבוצה של העונה התייחס פרגי: "זו קבוצה צעירה וססגונית. יש לה עוד הרבה זמן כדי להשתבח, הם יתנו עודרבות. לגבי גמר ליגת האלופות? מה שטוב שאנחנו כעת בגמר, ואנחנו הולכים לקטוף עוד גביע". פרגי גם נשאל האם זו הקבוצה הכי גדולה שאותה אימן: "האם זו הקבוצה הטובה ביותר? אם ניקח את גביע אירופה, זו כנראה זאת".

ווין רוני, שבישל את השער לגיגס אמר בסיום: "אני חושב שהיה מעט לחץ כל העונה, אבל בסופו של דבר הצלחנו בשני המשחקים האחרונים ולקחנו את האליפות כמו שצריך. ראינו את הסיום של העונה וזה עשה לנו רק טוב. אנחנו רואים את גיגס, את הנחישות שבו וההתמדה ואנחנו רוצים להיות כמוהו".

ריו פרדיננד: "זה לא היה קל לנו העונה, אבל עמדנו בניסיונות והצלחנו. זו הרגשה נהדרת לזכות בתואר. פרגוסון מצליח לדחוף אותנו כל העונה, ואנחנו מודים לו על כך". 

מיכאל קאריק, אמר בסיום: "שאתה טועם זאת, אתה רוצה את זה עוד ועוד. זו הרגשה נהדרת, אני שמח על כל רגע שאני משחק במועדון כזה. יש לנו מאמן, שמחפש תמיד הישגים, זה מיוחד להיות שחקן תחתיו. בשבילו אנחנו רוצים רק לנצח, אין סיבה שלא נעשה זאת. זה היה משחק לא קל, אנחנו נוסעים למוסקבה עם ביטחון רב". 

השחקן שפתח את החגיגות, כריסטיאנו רונאלדו, שכבש את הפנדל: "חברי לקבוצה עזרו לי מאוד, הם נתנו לי מסירות אדירות, והפכו אותי למה שאני כיום. הייתה לי הזדמנות לכבוש, ועשיתי זאת. 

"אני לא הנושא המרכזי של הקבוצה העונה, צריך לדבר על הקבוצה כולה. הקבוצה שחקה טוב מאוד, וזה הגיע להם. יש לנו את השחקנים הטובים ביותר בקבוצה הטובה ביותר באנגליה" - סיכם הפורטוגלי, שכבש 31 שערים בליגה האנגלית מתוך 34 משחקים בהם שותף. 

פריקת כתף לג'ון טרי

הפציעה הראשונית של ג'ון טרי התבררה כחמורה, אך במהלך הטיפול אובחן הבלם האנגלי, שכתפו יצאה ממקומה. באמבולנס שיחזרו את הכתף של טרי למקומה. 

בצ'לסי מאמינים כי טרי יהיה כשיר לקראת משחק גמר ליגת האלופות מול מנצ'סטר יונייטד ב- במאי: "אני צריך שלושה או ארבעה ימי מנוחה, אבל אני בטוח שאהיה כשיר למוסקבה, אני נשבע".

תמונות: רויטרס.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק