לא נפטר בכזה עיתוי

בכיר במכבי ת"א מודה: "המצב רע מאוד, אבל אין טעם לפטר כשנשארו עוד שבועיים עד לפיינל פור". יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי: "עברנו דברים יותר קשים מאלו"

יום ראשון 11 מאי 2008
שלמה חסיד

במכבי תל אביב קיבלו כמובן באכזבה קשה את ההפסד המביך בחוץ לאליצור אשקלון. מיד לאחר המשחק, שוחחו ראשי הקבוצה עם רענן כץ השוהה במיאמי. במכבי ת"א מודים היום שסיכויי הקבוצה לזכות באליפות אינם גבוהים, וכי מעמדו של צביקה שרף מעורער מאוד בעקבות שרשרת ההפסדים האחרונים.

בכיר בקבוצה אמר לאחר המשחק: "אין לנו שום כוונה לעסוק בענייני המינוי של שרף לעונה נוספת. אין טעם לפטר מאמן בעיתוי כזה, כשנשארו בסה"כ עוד שבועיים עד לפיינל פור. מה שכן, הסיכוי שצביקה ימשיך איתנו לעונה נוספת כבר לא כ"כ גבוה, וגם שרף מודע לזה".

יו"ר הקבוצה, שמעון מזרחי, אמר: "עברנו דברים יותר קשים מאלו". ניקולה וויצ'יץ': "אנחנו מנסים, אבל זה לא הולך לנו. אין ספק שאנחנו במצב בעייתי מאוד, וברור לנו שאנחנו בכושר ממש לא טוב לקראת משחקי הפיינל פור".

מאמנה של עירוני אשקלון, עדי אזולאי, אמר בסיום: "הכי מרגש אותי זה שמקבוצה במקום האחרון, עם הרבה אמונה וכדורסל שמח אנחנו עם 6 מ- 6 בבית עם טעם של עוד. אני מסיר בפני השחקנים את הכובע, רק שנמשיך כך. קבוצות נכנסות למומנטום שלילי וזה קרה למכבי, ואני מקווה בשבילם שיתאוששו, אבל אני צריך לדאוג לקבוצה שלי".

השחקן המצטיין בשורות המנצחת, מושון יעקוסי: "אני מרגיש מצוין. עשינו את זה ביחד, באנו עם הרבה אמונה. יש לנו חוסן מנטלי ואנחנו לא נשברים. במשחקים האחרונים הצלחנו לחזור אחרי מחציות ראשונות גרועות. זה היסטוריה למועדון לנצח את מכבי, וגם כשלמכבי יש בעיות היא עדיין המועדון הכי טוב בארץ ובין הטובים באירופה וזה הרגשה טובה לנצח אותם".

קורי קאר הוסיף: "זה יום מדהים עבור אשקלון. זו הפעם הראשונה בהיסטוריה שניצחנו את מכבי, ואני שמח להיות חלק מזה. יותר מהכל, אני שמח עבור הקהל והשחקנים. זה היה מאמץ אדיר מבחינתנו, וזה מראה המון עלינו, על האופי שלנו ועל ההתקדמות שעשינו מתחילת העונה ועד עכשיו כשאנחנו במאבקי הצמרת". 

סטיב בארט: "זה הישג ענק מבחינתנו, וזה היה כיף. יש לנו מזל גדול שניצחנו. הכל אפשרי מבחינתנו לגבי המשך העונה, ואנחנו רוצים להשאר מרוכזים במשחק מול בני השרון בשבוע הבא. אנחנו הולכים לחגוג הלילה בגדול".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק